Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Bölüm Hazım Kendini Attı mı? Hazım Ölecek mi? Diziden Çıktı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Bölüm Hazım Kendini Attı mı? Hazım Ölecek mi? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Fazilet Hanım ve Kızları kaldığı yerden devam ederken dizide suyuna katılan ilaçlar nedeniyle bunama hastalığına yakalanan Hazım Egemen rüyasında eski eşi Sevinç’i görür ve onun peşinden balkonadan sarkar. Peki Hazım Egemen balkondan kendini atacak mı? Hazım Egemen ölecek mi? Yazımızda.

Fazilet Hanım ve Kızları Hazım Kendini Attı mı? Hazım Ölecek mi? Diziden Çıktı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları’nda heyecan kaldığı yerden devam ederken dizide Hazım Egemen Yasemin’in Ece’yi kandırması ile suyuna gizlice ilaç kattırmış ve Hazım bunama hastalığına yakalanmıştır. Tüm bu olanlardan sonra iyi bir plan yapana Yasemin kendisine ait tüm izleri silmiş ve suçu Ece’nin üzerine atarak Ece’nin hapse girmesine neden olmuştur. Hazım ise hastanede kanı değiştirilmiş ancak geç kalındığı söylenmiştir.

Hazım bilinçsiz hareketler yapmaktadır. Rüyasında eşi Sevinç’i gören Hazım eşinin beni neden aldattın sözleri üzerine çok üzülmüştür. Eşi Sevinç odayı terk eder. Hazım da peşinden balkona çıkar ve korkuluklara kadar yanaşır. Hazım kendini aşağıya bırakacak mı? Hazım ölecek mi? Hazım karakterini canlandıran oyuncu diziden çıkıyor mu?

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Gökhan Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Hazım kendini atacakken Sinan yetişir ve Hazımı kurtarır. Hazım Yasemin’i görünce kendine gelir ve Yasemin diye seslenir.

Siz Hazım karakterinin diziden çıkacağını düşünüyor musunuz? Hazım karakteri diziden çıkmalı mı yoksa devam mı etmeli? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: fazilet hanım ve kızları hazım kendini atacak mı fazilet hanım ve kızları hazım öldü mü fazilet hanım ve kızları hazım ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL