Fazilet Hanım ve Kızları 20 Nisan Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

Fazilet Hanım ve Kızları 20 Nisan Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları tüm heyecanı ile devam ederken uzun bir aranında ardından yeni bölümü ekranlara gelmedi. Fazilet Hanım ve Kızları 21 nisan yeni bölüm neden yayınlanmadı. Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları 20 Nisan Yeni Bölüm Neden Yok?

Star Tv ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları 21 Nisan Cumartesi günü özel bölümü ile ekranlara geldi. Bir saatlik bölümün ardından saat 21.00’de ekranlarda Cumhurbaşkanı Özel Programı geldi. Cumhurbaşkanı Özel Programı’nın ardından saat 22.00’de Fazilet Hanım ve Kızları tekrarı ekranlarda izleyici ile buluştu. 21 Nisan günü Fazilet Hanım ve Kızlarının yeni bölümü ekranlara gelmedi. Cumhurbaşkanı Özel Programının yayın akışında olmasından dolayı dizi bu hafta yeni bölümü ile yayınlanmadı.

Fazilet Hanım ve Kızları 44. bölümü ile 28 Nisan Cumartesi günü izleyicisi ile buluşacak. Fazilet Hanım ve Kızları’nda Hazan ile Yağız arasında yaşanan aşk ortaya çıkmış ve bu durumu öğrenen Sinan ise ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kalmış ve kendisini arabanın içinde uçurumun kenarında bulmuştu. Kendine geldiğinde ise artık çok geçti ve araba ile birlikte uçurumdan aşağıya uçmuştu.

[pembetext]Fazilet Hanım ve Kızları 44. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Sinan’a bir türlü ulaşamayan ailenin kapısına polis gelmiş ve Sinan ile ilgili üzücü haberi vermiştir. Hemen hastaneye koşan aile içinde olaylar karışmaya başlamıştır. Kerime oğlunun kaza yaptığının haberini almış ve hemen hastaneye komuştur. Öte yandan Yağız Kerime’yi fark etmiş ve peşinden koşmuştur. Kerime’nin hastaneye gelmesi Hazım ile Fazilet’i de karşı karşıya getirecektir.

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümleri ile heyecanı yükseltirken dizide olaylar bitmek bilmiyor. Yasin’in bebeği ile ilgili gerçekleri öğrenmesinin ardından kendisine bunu yapanlardan hesap sormak için harekete geçer. Yasin hesap soracakken Sinan’ın kazası her şeyi değiştirecektir. Fazilet Hanım ve Kızları 28 Nisan 44. bölümü ile Star TV ekranlarında…

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Sinan Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Fazilet Hanım ve Kızları 44. Bölüm Videosu

Etiketler: fazilet hanım ve kızları 21 nisan neden yok fazilet hanım ve kızları 21 nisan yeni bölüm yayınlanacak mı fazilet hanım ve kızları 44. yeni bölüm neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL