Fazilet hanım Ve Kızları 3. Sezon Devam Edecek Mi? Final Mi Olacak?

Fazilet hanım Ve Kızları 3. Sezon Devam Edecek Mi? Final Mi Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri fazilet hanım ve kızları

Ekranların iddialı yapımlarından biri olan Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde sona mı geliniyor? Dizilerin yeni sezon kararlarının alındığı kritik süreç başladı. Fazilet Hanım ve Kızları 3. sezonda devam edecek mi yeni sezon kararı alacak mı soruları da şu sıralar yanıt arıyor. Konuyla ilgili remi kaynaklardan alınan bilgiler haberimizde.

Fazilet Hanım ve Kızları 2016 sezonunda başlayan ve 2017-2018 sezonunda da devam eden nadir projelerden biri oldu. Dizi ilk sezonunda 13 bölüm yayınlandı ve 2. sezon devam etmek üzere sezon finali oldu. Dizi eylül ayından yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Kadrosunda Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Çağlar Erutğrul, Alp Narvuz, Nazan Kesal, Mahir Günşıray ve Tolga Güleç gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizide oyuncuların senaryoyla olan uyumu çok sevildi.

Özellikle Başrol oyuncuları Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul arasındaki elektrik be enerji izleyici çok başarılı yansıdı. Dizinin ana kahramanı tecrübeli oyuncu Nazan Kesal’ın hayat verdiği Fazilet hanım kızlarının rahat bir hayat süremsi için verdiği mücadelede kızlarının hayatlarını farkında olamadan daha büyük felaketlere sürükledi.

Hazan ve Sinan’ın birleşmesi yaklaşık 30 bölüm sürdü. Tam sevenler kavuştu derken Yağız ve Hazan aşkı ortaya çıktı. Bir araya gelmesi imkansız iki ismin aşkı izleyicinin ilgisini çekti. İzleyici bu konuda kutuplara ayrıldı. Hazan-Sinan ve Hazan Yağan taraftarları olarak desteklediğimiz çiftin bir araya gelmesinin heyecanla bekledik.

Hazan Yağız’a olan aşkını itiraf ettikten sonra ülkeyi terk etmeye kadar gözünü kararttı. Çünkü Yağız’la birlikte olmaları için önlerinde saysız engel vardı Hazan bu engelleri aşamayacaklarını çok iyi anlamıştı. Dizide heyecan her geçen bölüm daha da arttı.

Cumartesi akşamları reytinglerde iyi başarı sağlayan ve izlenme oranı yüksek olan dizilerden biri Fazilet Hanım ve Kızları 3. sezon devam edecek mi? Yeni sezonda Fazilet Hanım ve Kızları olacak mı? 

Hikayesiyle, kadrosuyla ve sıkmayan heyecanıyla bugüne kadar gelmeyi başaran Fazilet Hanım ve Kızları ne yazık ki 3. sezon onayı almadı. Dizi bu sezon final yaparak ekranlara veda edecek. Sebebi ise dizinin oyuncuları oynadıkları karakterlerin üzerine yapışmasını istemiyorlar. Farklı karakterlerle farklı hikayelerle oyunculuk kariyerlerini devam ettirmek istiyorlar.

Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinin 3. sezon devam etmesini, 2018-2019 sezonunda ekranlarda olmasını istiyorsanız destekleyici yorumlarınızı bekliyoruz. 

Etiketler: fazilet hanım ve kızları 2018-2019 sezonunda olacak mı fazilet hanım ve kızları 3. yeni sezonda devam edecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL