Fazilet Hanım ve Kızları 42. Bölüm 7 Nisan Fragmanı ve Özeti?

Fazilet Hanım ve Kızları 42. Bölüm 7 Nisan Fragmanı ve Özeti?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarının her haftası heyecanla beklenen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları’nda Hazan’ın Sinan’ı terk etmesinin ardından Sinan’ın bu durumu sindirememesi ve sonrasında gelişen olaylar anlatılırken dizinin 41. bölümünden sonra gelen 42. bölüm fragmanı ve özeti merak konusu oldu. Peki Fazilet Hanım ve Kızları 42. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları 42. Bölüm 7 Nisan Fragmanı ve Özeti?

Fazilet Hanım ve Kızlarında Hazan annesi Fazilet’in oyunu ile Sinan ile evliliğin arefesinde oyunu bozar ve masadan kalkar. Peşinden giden Sinan Hazan’ın kendisi ile evlenmek isterken neden böyle birden değiştiğine bir anlam veremeyecek kadar gözüne perde inmiştir. Zira Fazilet’in bir oyunu olduğunu anlaması güçtür. Fazilet bir anlamda doğruyu söylemiştir. Hazan’ın hayatında biri vardır. Ancak fiziksel olarak değil ruh olarak vardır. Hazan deli gibi Yağız’a aşıktır.

Hazan uzun süre bu aşk ile mücadele ederken aşkını kendisine bile itiraf etmekten korkuyordu. Ancak annesinin yaptığı hamle bir anlamda Hazan’ın da Sinan ile birlikte olamayacağını göstermiş oldu. Fazilet Hazan’a kötülük değil iyilik yapmış oldu. Yağız ise hala kardeşim duyar modunda yaşıyor. Bir türlü Hazan’ın kolundan tutup ” seni seviyorum, her türlü engeli birlikte aşarız” demiyor. Yağız’ın bu sözlerini de yakın zamanda duyacağımızı düşünüyorum. Zira Hazan ile Yağız arasındaki ilişkiyi bir tek Sinan bilmiyor. Düşünsenize Yağız’ın arkadaşı Farah’ın bile bu durumdan haberi var.

[pembetext]Fazilet Hanım ve Kızları Farah Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Fazilet Hanım ve Kızları’nda Ece ile Yasin ise yeni bir karar alma peşindedir. Ece yıllar önce Hazım’ın kendisini uçurumun kenarından kurtarması ve duyduğu vefa ile aşkı arasında kalacaktır. Ece burada kimi seçecek? Bu arada Ece’nin gerçekleri Yasin’e söylemesi gerekiyor. Yasin bebeğin babası ve bunu bilmeye hakkı var. Yasin Ece’yi seviyor, karnındaki bebeğin Hazım’dan olduğunu düşünsede yine de Ece’den bir türlü vazgeçemiyor. Bunu Ece görüyor ancak ne karar verecek kendiside bilmiyor. Gerçeği söyleyecek mi derken Yasin’in annesi Şükriye Hanım gerçekleri Yasin’e söylemeye giderken araba kazası sonrası hastaneye kaldırılır. Şükriye ölecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları 42. bölüm fragmanı ve özetini yayınlandığı anda sayfamızda paylaşacağız. Fazilet Hanım ve Kızlarında durumlar iyice karışmak üzere belki de düzelmek üzeredir. Yasin Ece ile bir araya gelebilecek mi? Yağız Hazan’ın kolundan tutup aşkına sahip çıkabilecek mi? Fazilet yeni bir oyun peşinde mi? Yasemin’in eski sevgilisi ortaya çıkacak mı?

Yeni bölüm ile birlikte Hazan Almanya’ya gitmeye karar verirken, Sinan ise Hazan’ın kalbindekinin kim olduğunu bulmaya çalışır. Hazım Ecem’den boşanma hazırlığı içindeyken, Şükriye ise ölümünden sonra bıraktığı mektupta tüm gerçekleri açıklar. Yasin mektubu okumaya yakınken, Fazilet ve Selin’in ise etekleri tutuşur. Sinan Hazan’ın kalbindekinin abisi olduğunu öğreniyor mu? Hazan Almanya’ya gidecek mi? 

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Ömrüm’ün Babası Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Fazilet Hanım ve Kızları Resmi Özeti:

Yağız ve Hazan, yaşadıkları anın etkisinde ne yapacaklarını bilemezken Sinan’ın gelmesiyle dengeleri tamamen bozulur. Üzerlerindeki duygusal baskı giderek artarken, Hazan duygularını kalbine gömüp her şeyi geride bırakmaya kararlıdır. Ece, Hazım’ın teklifiyle boşanmaya giden yolda atacağı adıma karar vermeye çalışırken Şükriye’nin ani ölümü Yasin’i tamamen yıkmıştır. Şükriye’nin mektubunun peşinde olan Fazilet, tüm dikkatini Ece ve Yasin cephesine vermişken, Hazan’ın Almanya kararı ile altüst olur.

Fazilet’in tüm planlarına rağmen annesinin mektubunu bulan Yasin sonunda hayatının gerçeği ile yüz yüze kalırken, kızının Yağız yüzünden gidecek olmasını hazmedemeyen Fazilet’in tepkisi ortalığı karıştırır. Hazan’ın duygularını itiraf ettiği ses kaydının Nil’in eline geçmesiyle Yağız ve Hazan için çember daralır. Üzerlerindeki baskı ve kalplerindeki fırtınayla birbirlerinden kaçmaya çalışan aşıklar, kendilerini hiç hazır olmadıkları bir yüzleşmenin içinde bulur.

Fazilet Hanım ve Kızları 42. Bölüm Fragmanı

Etiketler: fazilet hanım ve kızları 42. bölüm özeti fazilet hanım ve kızları 7 nisan fragmanı fazilet hanım ve kızları 7 nisan neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL