Fazilet Hanım ve Kızları 43. Bölüm 14 Nisan Fragmanı ve Özeti? Hazan Gidecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları 43. Bölüm 14 Nisan Fragmanı ve Özeti? Hazan Gidecek mi?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları tüm heyecanı ile devam ederken dizide Hazan’ın Almanya’ya gitme isteği Fazilet ve Yağız’ı endişelendirirken Fazilet bunun sorumlusu olarak Yağız’ı görmektedir. Peki Fazilet Hanım ve Kızları 43. bölüm fragman ve özet açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları 43. Bölüm Özeti? Hazan Gidecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları tüm heyecanı ile yeni bölümde devam ederken dizinin kuşkusuz en çok konuşulan konularından bir tanesi Hazan’ın Türkiye’yi terk edip Almanya’ya gitmek istemesi oldu. Dizide Yağız ve Hazan birbirlerine sırılsıklam aşıkken bu aşkı içlerinde yaşamak zorunda kalıyorlar. Birbirlerine aşık olduklarını bildikleri halde birbirlerine bu aşkı bir türlü ifade edemiyorlar. İçten yaşanan bu aşk iki insanı ateşler içinde yakarken Hazan bu aşktan kaçmanın ve çevresindeki insanlara daha fazla zarar vermemenin yolunu Almanya yolunda bulur.

Fazilet Hanım ve Kızları’nda kızı Hazan’ı sevmediği halde Sinan ile zorla evlendirmeye çalışan Fazilet Hanım, kızı evlenmek istemeyip bu işten kurtulmak için Almanya’ya kaçınca suçu Yağız’a bulmakta sanki kızı Yağız’ı sevmiyormuş gibi hareket ederek bu gerçeği herkesten saklamaya çalışmaktadır. Fazilet Hanım’ın asıl amacı kızını zengin olarak gördüğü ve Hazım’ın gerçek oğlu olan Sinan ile evlendirmeye çalışmasından kaynaklanmaktadır. Hazım’ın gerçek oğlu Yağız olsaydı Fazilet kızını onunla evlendirmek isteyecekti.

Fazilet Hanım ve Kızları’nda bir diğer konu ise Yasin’in gerçekleri öğrenmesidir. Yasin her koşulda Ece’yi kendine eş kabul edecekti. Yani Ece’nin karnındaki bebek Hazım’dan bile olsa Ece ile birlikte olacaktı. Birde annesinin mektubunda açıkladığı gerçekte bebeğin kendisinden olduğunu öğrendikten sonra Ece’yi bir daha bırakmayacaktır. Burada Ece ve Hazım’ın tutumu önem arz ediyor. Hazım Ece’den boşanacak mı? Ece bu durumda nasıl hareket edecek?

Fazilet Hanım ve Kızları dizinin 43. bölüm özeti ve fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı anda sayfamızda olacak. Siz artık Yağız ile Hazan’ın birlikte olmasını istiyor musunuz? Yoksa Hazan ile Sinan birlikteliğinden yanamısınız? Eğer Sinan ile Hazan arasındaki birliktelikten yana iseniz buna bir gerekçeniz var mı? Sizce Yasin ile Ece evlenebilir mi? İkilinin ilişkisini nasıl görüyorsunuz?

Yeni bölüm ile birlikte Yasin tüm gerçekleri öğrenir ve hesap soracaktır. Diğer taraftan Yağız artık ipleri koparmıştır. Hazan ile birlikte gidecektir. Sinan ise Hazan Yağız ilişkisini öğrenince deliye döner ve hesap sormak için arabasını uçurumdan aşağıya sürükler. Sinan ölecek mi? Hazan ve Yağız gidecek mi? Resmi özet yayınlandığında yazımızda olacak.

[saritext]Fazilet Hanım ve Kızları Sinan Ölecek mi? Tıklayınız![/saritext]

Fazilet Hanım ve Kızları 43. Bölüm Fragmanı

Etiketler: fazilet hanım ve kızları 14 nisan fragmanı özeti fazilet hanım ve kızları 43. bölüm özeti fragmanı fazilet hanım ve kızları hazan almanyaya gidecek mi fazilet hanım ve kızları hazan diziden çıkacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL