Fazilet Hanım ve Kızları 44. Bölüm 21 Nisan Fragmanı ve Özeti? Sinan Kurtulacak mı?

Fazilet Hanım ve Kızları 44. Bölüm 21 Nisan Fragmanı ve Özeti? Sinan Kurtulacak mı?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları tüm heyecanı ile devam ederken dizide Hazan ve Yağız arasındaki ilişkiyi öğrenen Sinan kendisini uçurumdan aşağıya arabası ile atmıştı. Peki Sinan ölecek mi? Fazilet Hanım ve Kızları 21 Nisan yayınlanacak olan 44. bölüm özeti ve fragmanı yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları 44. Bölüm Özeti? Sinan Kurtulacak mı?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 44. bölüm fragmanı ve özeti yayınlanıncaya kadar dizi ile ilgili tüyoları ve görüşlerimizi paylaşmak istiyorum. Fazilet Hanım ve Kızları dizimizde Hazan ve Yağız arasında yaşanan aşk ortaya çıkmış durumdadır. Kendi kendilerine ifade edemedikleri bu aşkı herkes öğrenmiştir. Özellikle Sinan’ın öğrenmesi olayları başka boyutlara taşımıştır.

Sinan abisi ve yarinin bu olayını öğrendikten sonra daha çok içmeye başlamış ve kendisini alkole vermiştir. Hazan ise tüm olanların ardından ülkeyi terk etme kararı alarak Almanya’ya gitmek için harekete geçmiştir. Hazan’ın bu durumuna karşı Yağız ise Hazan’ı yolcu etmeye gitmiş ve ikili arasında yaşanan bu durum izleyenleri de duygulandırmıştır. Diğer yanda Ece ise Hazım’dan boşanıp Yasin ile birlikte olma hayali kurarken, Fazilet ise iki kızı üzerinden zengin olma hayallerinin suya düştüğünü düşünmektedir. Tüm bu olaylar bizlere bundan sonrası için neler olacağı sorusunu sordurmaktadır.

[pembetext]Fazilet Hanım ve Kızları Esma Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Yasemin’in sevgilisi ve çocuğunun babası Kudret ile ilgili geçmişi hatırlaması ile birlikte dizinin bu bölümünde veya sonraki bölümünde Kudret diziye dahil olacak. Kudret’in diziye dahil olması her şeyi alt üst edecektir. Kudret Ömrüm’ü almak için bir hamle yapacaktır. Bu hamlesi ile birlikte Yasemin ve Gökhan’ı da birlikte izleyebiliriz. Gökhan’da Ömrüm’ü Kudret’e vermek istemeyecektir.

Ece Yasin’e dönme hayalleri kuracak ancak önlerindeki en büyük engel Selin olacaktır. Selin’in yakın zamanda diziden ölerek ayrılacağını düşünüyorum. Çok agresif bir karakter ve elindekini kaybetmemek için her şeyi yapabilir. Öte yandan Sinan’ın yaralı olarak kurtulacağını ve Hazan’ın bu nedenle Almanya işinin rafa kalkacağını düşünüyorum. Böylelikle Hazan ile Yağız bir araya gelemeyebilir. Zira Sinan’ın yaralı olması ikiliyi bir araya getirmeyecektir. Siz bu konularda ne düşünüyorsunuz? Sizce Yağız ile Hazan bir araya gelebilir mi?

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Kudret Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Fazilet Hanım ve Kızları 44. Bölüm Fragmanı

Etiketler: fazilet hanım ve kızları 21 nisan fragmanı ve özeti fazilet hanım ve kızları 21 nisan neler olacak fazilet hanım ve kızları 44. bölüm özeti fragmanı fazilet hanım ve kızları hazan almanyaya gidecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL