Fazilet Hanım Ve Kızları 47. Bölüm Fragman Ve Özeti 19 Mayıs Neler Olacak?

Fazilet Hanım Ve Kızları 47. Bölüm Fragman Ve Özeti 19 Mayıs Neler Olacak?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde heyecan bitmek bilmiyor. Dizinin son bölümü biter bitmez haftaya neler olacak soruları gelmeye başladı. Henüz Fazilet Hanım ve Kızları Yeni bölüm Özeti açıklanmadı fakat biz merak edenler için tüyo Ve tahminleri sizlerle paylaşacağız.

Sinan’ın Hazan üzerinde kurduğu baskı arttıkça Hazan’ın hafızasını kaybetmediği her şeyi planlı olarak yaptığı ortaya çıkar. Sinan tarafından Gerçeklerle tehdit edilen Hazan, Yağız’ı kaybetmemek adına Sinan’a boyun eğmek zorunda kalır. Yağız babasının Kerime’yi sakladığından emin herkesten gizli peşine düşer.

Yağız gerçekleri öğrenmeye adım adım yaklaşmaktadır. Büyük bir özenle kurduğu planıyla bir yandan Gökhan’ın güvenini kazanırken diğer yandan Yasemin’i köşeye sıkıştıran Kudret Egemenler için büyük tehlikedir. Gökhan’ı yediği dayaktan kurtararak ona kendini sevdiren Kudret’in hedefinde Yasemin vardır.

Hazan’ın acısına dayanamayan Fazilet, kızının yaşadıklarından sorumluluk duyar ve onu kurtarabilmek için tehlikeli bir oyuna girer. Evlat sevgisi ve annelik duygusu Fazilet’i engerek dediği Yasemin’in kucağına atarken Yasemin’in de son şansı Fazilet’tir. Nefret dolu intikam planını adım adım işleyen Sinan, abisinin ihanetinin belgesiyle karşılaştığında oyun artık daha sert hal alacaktır. Sinan hem Hazan’ı hem Yağızı can evlerinden vuracak zamanı beklemektedir. Yağız etrafına örülen gizemi çözmeye çok yaklaşmıştır.

Hiç ummadığı bir anda karşısında Kudret’i gören Fazilet ise geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Yasemin ile olan bağını tahmin ettiğimi Kudret’in Fazilet’le olan bağı nedir?
Dizide finale doğru ilerlerken olaylar daha da heyecanlı bir hale geliyor.
Sinan’ın planı hakkında ne düşünüyorsunuz haklı olan taraf sizce kim?

Etiketler: Fazilet hanım ben kızları 47. Bölüm fragmanı Fazilet hanım Ve kızları 19 mayıs neler olacak


Yorum yaz