Fazilet Hanım Ve Kızları 48. Bölüm Fragman Ve Özeti 26 Nisan Neler Olacak?

Fazilet Hanım Ve Kızları 48. Bölüm Fragman Ve Özeti 26 Nisan Neler Olacak?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv’nin sevilen dizisi Fazilet Hanım Ve Kızları yayın hayatına devam ediyor. Dizide olaylar iyice içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı. Hazan-Yağız ve Sinan üçlüsü arasında neler yaşanacak? Kudret’in Fazilet’le bağlantısı ne? Soruları herkes tarafından merak ediliyor. Fazilet Hanım Kızları 48. bölüm özeti henüz yayınlanmadı fakat biz sizlerle tüyo ve tahminleri paylaşacağız. 

Fazilet Hanım Ve Kızları dizisi için sezon finali mi yoksa final mi olacak soruları devam ediyor. Fakat şunu belirtelim dizinin hızla düşen reytingleri dizinin 2. sezonuyla ekranlara veda edeceğinin sinyallerini veriyor. Şimdi bu hafta yayınlanan bölümde neler yaşandığını hatırlayalım. Fazilet Ece’nin yokluğunu hissettiğinde bu tedirginlik ona çok yanlış bir hamle yaptıracak.

Sinan, Hazan ve Yağız üzerinde kurduğu oyunu oynamaya devam ediyor. Onları köşeye sıkıştırmak için her şeyi yapıyor. Kendi içlerinde yaşadıkları vicdan azabı yetmezmiş gibi yaptığı duygusal baskıyla Hazan ve Yağız’ı daha zor duruma sokuyor. Fakat artık her şey için sona gelindi. Sinan artık tüm bildiklerini Yağız’ın yüzüne vuracak.

Hazan ise Yağız’ı korumak için yaptığı hamlelerle Yağız’ı çok zor bir duruma düşürmüştür. Kerime’nin gerçek oğlunun kim olduğu açığa çıkmak üzeredir. Yağız, Sinan’ın her şeyi bildiğini öğrendiği an hayatının en büyük utancını yaşayacak.

Hazan sevdiği adamın gözleri önünde kandırılmasına içten içe dayanamasa da onu korumak için bu acıya katlanmak zorundadır. Yağız ve Sinan arasındaki gerçekler ortaya çıktığında Hazan ve Yağız arasında mutlu bir aşk yaşanacak mı?

Sizce Yağız-Hazan mı Hazan-Sinan mı?

Güncellenecektir

Etiketler: fazilet hanım ve kızları 26 mayıs neler olacak fazilet hanım ve kızları 48. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL