Fazilet Hanım Ve Kızları Ece Ölecek Mi? Öldü Mü?

Fazilet Hanım Ve Kızları Ece Ölecek Mi? Öldü Mü?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Fazilet Hanım Ve Kızları finale doğru adım adım ilerlerken dizide beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Bebeğini doğurduktan sonra Ece ölecek mi? Fazilet Hanım ve Kızları Ece ölecek mi?

Dizinin son bölümlerinde Yasin Ece’nin kendisinden hamile olduğunu öğrenmiş ve ona karşı bir plan uygulamaya başlamıştır. Selin’le birlikte mutlu bir evlilik sürdürdüklerini Ece’ye göstererek ondan intikam almaya çalıştı. Ece gördüklerine ve yaşadıklarına dayanamayınca Hazım onu şehirden ve evin kaosundan uzak huzurlu bir yere yerleştirdi.

Fakat Selin, Ece’nin peşini bırakmadı. Ece’nin bebeğini dünyaya getirmesi için kendi tuttuğu ebeyi bu eve sokmuştur. Ebe, Ece’nin ellerini kelepçelediği ameliyat odasında doğumunu yaptırdıktan sonra Ece kendini kaybediyor. Ece’nin zor koşullarda yaptığı doğum sonrasında hayatta kalıp kalmadığı herkes tarafından merak ediliyor.

Ece ölecek mi? Dizinin 48. bölümünde bebeğini dünyaya getiren Ece henüz çocuğunu görmeden ölecek mi? Selin’in hain planı masum bir bebekle anneyi ayıracak mı?  Ece ölmeyecek. Onu kurtaran her zaman olduğu gibi Hazım olacak. Fazilet hanım ise tüm yaşananlardan kendisinin sorumlu olduğunu sonunda kabul etmiş ve büyük bir vicdan azabı içindedir.

Ekranların sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 50. bölümüyle ekranlara veda edecek. Sizler dizinin final kararını nasıl buluyorsunuz?

Etiketler: fazilet hanım ve kızları ece öldü mü fazilet hanım ve kızları ece ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL