Fazilet Hanım Ve Kızları Gökhan Ölecek Mi?

Fazilet Hanım Ve Kızları Gökhan Ölecek Mi?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde olaylar iyice rayından çıkmıştır. Hem Hazan’ın hem Gökhan’ın hayatı ayrı ayrı tehlike içindedir. Yasemin’in eski sevgilisi Kudret yıllar sonra hapisten çıkmıştır ve Yasemin’in peşine düşmüştür. Kudret aynın zamanda Ömrüm’ün babasıdır.

Gece yarısına kadar Gökhan’ın holdingten çıkmasını bekleyen Kudret, Gökhan’ı ana yolda aracıyla sıkıştırmaya çalışmıştır. Ve Gökhan’ı izbe yerde durdurmuştur. 10 kişilik bir grup Gökhan’a saldırmış döverken Kudret silahını çıkarmış ve sonun geldi Gökhan diyerek ateş etmiştir. Gökhan ölmeyecek. Dizide final giderek yaklaşıyor. Fakat yine de karakterlerin ölerek diziye veda edeceğini sanmıyoruz.

Diğer taraftan Sinan da Hazan için plan yapmıştır. Yağız’ın onları baş başa kilitlediği eve getirmiş ve üzerilerine kapıyı kilitlemiştir. Evde romantik bir masa hazırlamıştır. Ve Hazan’a, Yağız aşkını itiraf ettirmek için psikolojik baskı yapacaktır.

Öte yandan Fazilet Hanım ise kızı  Hazan için çok endişelidir. Kendi elleriyle kızını Sinan’ın ellerine teslim eden Fazilet Hanım büyük bir korku içinde kızından habe almaya çalışır. Ancak Sinan telefonlarını açmaz. Fazilet Hanım, kızına ulaşması için Yağız’dan yardım isteyecek.

Etiketler: fazilet hanım ve kızları gökhan diziden ayrılacak mı fazilet hanım ve kızları ölecek mi


Yorum yaz