Fazilet Hanım Ve Kızları Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Fazilet Hanım Ve Kızları Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

2 sezondur devam eden Fazilet Hanım Ve Kızları için yolun sonuna gelindi. Uzun zamandır üzerinde kara bulutlar dolaşan dizinin final kararı aldığı açıklandı. Peki bu kadar hayran ve fan kitlesi varken Fazilet Hanım Ve Kızları neden final yapıyor? Neden bitti? 

Kadrosunda Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Afra Saraçoğlu, Nazan Kesal, Hazal Türesan, Mahir Günşıray, Tolga Güleç ve İdris Nebi Taşkın gibi hem usta hem de dönemin genç isimlerini bir araya getiren Fazilet Hanım Ve Kızları 50. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Fazilet Hanım ve Kızları ilk sezonuyla ekranlara hızlı bir giriş yaptı ve kısa sürede en çok izlenen üç program arasında gösterilmeye başladı. 13 bölüm yayınlandıktan sonra 17 haziran cumartesi sezon finali yaptı. Dizinin takipçileri yaz sezonu boyunca diziyi heyecan ve merakla bekledi. Fazilet Hanım ve Kızları 2017-2018 sezonuna da güçlü bir giriş yaptı. Sıra dışı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla geniş bir izleyici kitlesine ulaşan dizi 3. sezon onayı almayı beklerken final kararı aldığı açıklandı.

Dizinin takipçileri ve seyircisi büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Sosyal medyanın en çok konuşulan ve takip edilen dizisi Fazilet Hanım Ve Kızları neden final yaptı? Neden bitti? Sorusu da sorgulanmaya başladı. Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinin bitmesi için birden çok neden var. Bunları sizler için açıklıyoruz.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin final yapmasının en önemli nedeni düşük reytingler. Düşük reytingli dizi yada programlar reklam gelirlerinde düşüşe neden olduğu için kanallar bu dizi ve programlar için erken final kararı almakta çekinmiyor. Ne yazık ki Fazilet Hanım ve Kızları da reytinglerde hızlı bir düşüşe geçince final kaçınılmaz oldu.

Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde senaryo artık tıkanma aşamasına geldi. Yağız-Hazan ve Sinan aşk üçgeninde her şey ortaya çıktı. Artık Hazan Yağız’la mutlu mu olur yoksa Yağız kardeşine ihaneti yakıştıramaz ve her şeyi terk edip gider mi bunu final bölümünde izleyerek göreceğiz.

Sizlerin Fazilet Hanım Ve Kızları dizisi neden final yapıyor, neden bitiyor soruları için cevaplarınızı yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: fazilet hanım ve kızları bitmesin fazilet hanım ve kızları neden final yaptı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL