Fazilet Hanım Ve Kızları Sinan Hazan’a Ne Yapacak?

Fazilet Hanım Ve Kızları Sinan Hazan’a Ne Yapacak?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde heyecan dolu bir bölümü geride bırakırken dizinin final sahnesinde Sinan Hazan’ı sürpriz bir yere götüreceğini söyleyerek evden aldı ve yola çıktılar. Ve çıktıkları yolda Sinan Hazan’ın gözlerini bağladı. Hazan her ne kadar istemediğini söylese de Sinan Hazan’ın gözlerini kapattı. Fakat Sinan Hazan’a ne yapacak? Sinan Hazan’ı nereye götürecek?

Sinan Hazan’ı barıştıkları eve götürecek. Ve kapıyı üzerine kilitleyecek. Ardından Hazan’ın Yağız’a olan aşkını ortaya çıkarmak için yaptığı hain planını devreye sokacak. İzleyenler olarak intikam hırsıyla dolu olan Sinan Hazan’a zarar vermeyecek. Fakat onu kurduğu hain planla rezil edecek. Özellikle çanta ve telefonunu almasına izin vermeyen Sinan Hazan’a ne yapacak?

Bu sırada Yağız’da Kerime’nin peşindedir. Hazan’ın başına gelenlerden habersiz bir şekilde onun peşine düşmüştür. Fakat Fazilet kızının hayatından endişe ettiği için Yağız’dan yardım isteyecektir.

Siz Hazan-Yağız-Sinan üçgeninde kimi haklı buluyorsunuz? Kimin tarafındasınız? Sinan’ın Hazan’dan intikam almak istemesinde haklı olduğunu düşünüyor musunuz?

Etiketler: sinan hazana ne yapacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL