Fazilet Hanım ve Kızları Sinan Ne Yapacak? Oyunu Ne?

Fazilet Hanım ve Kızları Sinan Ne Yapacak? Oyunu Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarının cumartesi akşamlarını renklendiren dizisi Fazilet Hanım ve Kızlarının 28 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde heyecan doruktaydı. Hazan’ın Yağız’a olan aşkını itiraf ettiği ses kaydını dinleyen Sinan, bu durumu sindirememiş ve intihara kalkışmıştı.

Sinan’ın intiharını tesadüfen gören Hazan, uçağa binmekten vazgeçmiş ve Yağız’a destek olmak istemişti. Sinan, büyük kazanın ardından hayata tutunsa da hayata tutunmasını sağlayan şey Hazan’a duyduğu öfkesi oldu. Hazan’a yüzüğünü soran Sinan, her şeyi unutmuş gibi yaparak etrafındakileri kandırmayı başardı.

Sinan, intikamını alabilmek için 5 Mayıs cumartesi akşamı yayınlanacak olan bölümde planlarını uygulamaya başlayacak. Hazan’a gelinlik alan, sürprizler yapan Sinan, Fazilet Hanımı da tehdit edecek.

Fazilet Hanım, Sinan’ın niyetini anlasa da Sinan’ın planlarını durdurmaya gücü yetmeyecek. Yağız ise sevdiğin kadını kardeşiyle görmeye katlanamayacak ve bu durum onun için de hayli zor olmaya başlayacak.

Fazilet Hanım ve Kızlarında 5 mayıs akşamında heyecan dorukta olacak. Önceki haftalardaki bölümlerin aksine bu hafta gerilim üst seviyelerde seyredecek.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 5 mayıs cumartesi akşamı yayınlanacak olan bölümünde Sinan, Hazan’ı bir eve götürecek. Hazan’a zarar vermesini ise yine Yağız engelleyebilir.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile ilgili düşüncelerinizi bekliyoruz. Hazan Yağız Aşkını destekliyor musunuz?

Etiketler: fazilet hanım sinanın oyunu ne fazilet hanım ve kızları sinan hazana ne yapacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL