Fazilet Hanım ve Kızları Şükriye (Yasin’in Annesi) Ölecek mi? Diziden Çıkıyor mu?

Fazilet Hanım ve Kızları Şükriye (Yasin’in Annesi) Ölecek mi? Diziden Çıkıyor mu?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Yasin’e bebek ile ilgili gerçekleri söylemek için harakete geçen Şükriye Yasin’e ulaşmaya çalışırken araba çarpması sonucu yaralanır. Peki Sevinç ölecek mi diziden çıkıyor mu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları Şükriye Ölecek mi? Diziden Çıkıyor mu?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde 40 bölüm tüm heyecanı ile devam ederken  41. bölüm fragmanı yayınlandı. 41. bölüm fragmanında Yasin’in annesi Şükriye ile gelini Selin arasında yaşanan tartışma da Şükriye Ece’nin bebeği ile ilgili gerçekleri Yasin’e söylemek için harekete geçerken Selin ile tartışır. Selin ile tartışan Şükriye ise dışarı çıkar ve Yasin’e doğru gitmeye çalışır, Selin ise peşinden gider.

Şükriye Selin ile itişe kakışa giderken Şükriye’ye dolmuş çarpar ve Şükriye yere yığılır. Bundan sonra Şükriye’ye ne olduğu yönünde fragmanda herhangi bir bilgi veya görüntü verilmiyor. Peki Şükriye’ye ne oldu? Şükriye ölecek mi? Şükriye karakterini canlandıran oyuncu diziden çıkacak mı? Bu konuda herhangi resmi bir açıklama gelmedi. Ancak benim düşüncem Şükriye karakterinin dizide sonu gelmeli diye düşünüyorum. Karakterin olaylara çok bir etkisi bulunmuyor. Bu yüzden Şükriye’nin diziden ayrılması dizi adına herhangi bir kayıp olmayacaktır.

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Ömrüm Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Şükriye’nin dizi de öleceği yönünde bir bilgi olmadığı için kesin bir bilgi veremiyoruz ancak Selin bebek ile ilgili gerçeği Yasin’in öğrenmesi halinde Ece’ye gideceğini biliyor. Zaten boşanma için harekete geçen Yasin hemen Ece’nin yanına gitmişti. Yasin’i şu an durdurmak zorken bir de bebeğin kendisinden olduğunu öğrenirse Yasin’i kimse tutamaz. Bunu çok iyi bilen Selin için Şükriye’nin kaza geçirmesi hatta ölmesi çok iyi olacaktır.

Fazilet Hanım ve Kızları’nda Yasin’in bebeğini öğrenme olayı çok uzadı. İzleyici de artık ne olacaksa olsun diyor. Bu yüzden Yasin’in bir an önce bebeğin kendisinden olduğunu öğrenmesi gerekiyor. Sizce Yasin bebeğin kendisinden olduğunu öğrenecek mi? Yasin bu durumda ne yapacak? Siz Yasin ile Ece’nin birlikte olmasını istiyor musunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.

[saritext]Fazilet Hanım ve Kızları 41. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Fazilet Hanım ve Kızları 41. Bölüm Fragmanı

Etiketler: fazilet hanım ve kızları şükriye diziden çıktı mı fazilet hanım ve kızları şükriye öldü mü fazilet hanım ve kızları şükriye ölecek mi fazilet hanım ve kızları yasinin annesi ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL