Fazilet Hanım ve Kızları’nın Yağız’ı Kötü Kız Dizisi Kerem Yigiter’i oldu! Çağlar Ertuğrul Bilgileri

Fazilet Hanım ve Kızları’nın Yağız’ı Kötü Kız Dizisi Kerem Yigiter’i oldu! Çağlar Ertuğrul Bilgileri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Serdar Gözelekli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu 2019 yaz sezonu dizilerinden olan kötü kız dizisi fragmanı yayınlanır yayınlanmaz izleyicilerin merak konusu oldu. Dizinin oyuncu kadrosu seyircilerin ilgi odağı olurken özellikle Fazilet Hanım ve kızları dizisinde Yağız Egemen karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul kötü kız Dizisi Kerem Yiğit er olarak izleyici karşısına geçti.

Kötü kız Dizisi Kerem aile şirketlerinde çalışsa da bir yandan da çapkınlığı bırakmayan zengin bir ailenin Gözde çocuğudur. Dizide kimseye yüz vermeyen Zeynep isminde güzel genç ve alımlı bir kızla evlenmiş ve Zeynep’e yaşattığı hayal kırıklıkları diziye konu olmuştur.

Kötü Kız Dizisi Kerem’in Oynadığı Diziler

Çağlar Ertuğrul birçok dizide rol almış en önemli tanındığı proje ise daha filmi olmuştur. Çağlar Ertuğrul daha sonra bana masal anlatma filmi ile ir adım daha ilerlemiş Medcezir ve Benim İçin üzülme gibi projelerde de yakışıklılığı ve sempatik tavırlarıyla izleyicinin beğenisini toplamıştır.

Çağlar Ertuğrul kötü kız Kerem karakterine Hayat vermeden önce Star TV ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanım ve kızları dizisinin Yağız Egemen’in olarak tüm Türkiyeye kendini göstermiştir.

Etiketler: kötü kız dizisi kerem kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL