Feda Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Konusu

Kore’nin sevilen dizisi Secret Love Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına başlıyor. Dizinin kadrosu ülkenin başarılı oyuncularından oluşuyor. Ülkemizde de büyük ses getiren Secret Love oyuncu kadrosu ve konusu hakkında tüm merak edilenler haberimizde…

Feda (Secret Love) Konusu

Genç bir kadın, erkek arkadaşının yağmurlu bir günde sebep olduğu araba kazası yüzünden hapse girer ama sonucunda bu fedakarlığı karşısında  onun ihanetine uğrar.  Min-Hyuk varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir. Yakışıklılık, zeka ve başarı olmak üzere her şeye sahiptir fakat hiç de kibar biri değildir. Bir araba kazasında kız arkadaşı hayatını kaybetmiştir.

Yoo-Jung, Min-Hyuk’un kız arkadaşının araba kazası olayı sonucu ölmesi yüzünden hapse girmiştir. Kazayı yapan asıl kişi Ahn Do Hoon’dur . Fakat kız arkadaşı   Yoo-Jung  erkek arkadaşının suçunu üstlenmiştir.  Yoo Jung’un bu fedakarlığı erkek arkadaşı Ahn Do-hoon tarafından ihanetle sonuçlanır.

Feda (Secret Love) Oyuncu Kadrosu

Feda Dizisi Min Hyuk Kim? Ji Sung: Güney Koreli yetenekli oyuncu, 27 Şubat 1977 tarihinde Güney Kore’nin Seul kentinde dünyaya geldi. All İn Kore, Save the Last Dance for Me, New Heart, Protect The Boss, Secret Love,  Entertainer, Kill Me, Heal Me projelerinde rol almıştır.

 

Feda Dizisi Yoo Jung Kim? Hwang Jung Eum :Güney Koreli yetenekli oyuncu, 25 Ocak 1985 tarihinde Güney Kore’nin Seul kentinde dünyaya geldi. Yetenekli oyuncu 26 Şubat 2016 tarihinde Lee Young-Don ile dünya evine girdi. Hwang Jung Eum’un yer aldığı diziler,She Was Pretty ,Kill Me, Heal Me , Handsome Guy and Jung-Eum, Secret Love.

Feda Dizisi Ahn Do-hoon Kim? Bae Soo-bin:Güney Koreli yetenekli oyuncu,9 Aralık 1976 tarihinde Güney Kore Seul’da doğdu. Yakışıklı oyuncu, bir çok filmde ve dizide oynamıştır. Memories of the Sword, Mai Ratima, 26 Years, ve 25 kadar filmde oynamıştır.

Benzer Konular