Ferhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor, Çalan Şarkılar, Türküler Nelerdir?

Ferhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor, Çalan Şarkılar, Türküler Nelerdir?

Yazar: Emre Dizi Şarkıları Nerede Çekiliyor?

İddialı dizilerden biri olan Ferhat ile Şirin dizisi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Efsaneye dönüşen bir aşk hikayesi Fox Tv ekranlarında diziye dönüştü. Özellikle başrol oyuncuları, dizinin çekileceği yerler, manzara olarak gösterilen yerler iyice merak konusu oldu. Yapımcılığını O3 medyanın üstlendiği Ferhat ile Şirin dizisinin çekileceği şehir, çekim yerleri dizideki başrol oyuncular dizinin takipçileri tarafından araştırılıyor. Bol romantizmin yaşanacağı bazı yerler cafe ve restoranlar arama motorlarında aranmaya başlandı.

Ferhat ile Şirin hikayesi Amasya’nın güzel coğrafyasında yaşandığı söylenen acı bir hikayedir. Eski zamanların hikayesi şimdiki modern dönemde nasıl canlandırılacak bilinmez ama asıl hikayenin yerini tutmayacağı kesin. Ferhat ile Şirin dizisinin yönetmenliğini daha önce Bodrum Masalı’nı yöneten Mehmet Ada Öztekin yapacak.

Erkek başrol oyunculuğunu Tolga Sarıtaş(Ferhat) kadın başrol oyunculuğunu Leyla Tanlar(Şirin) yapacak. Tolga Sarıtaş geçen sezon SÖZ dizisinde Leyla Tanlar ise Star Tv’de yayımlanan paramparça dizisinde rol almıştır. Ferhat ile Şirin dizi setinin nerede kurulacağı tüm detaylarıyla yazımızda.

Ferhat ile Şirin dizisi nerede çekiliyor?

Dizi setinin nerede kurulacağı nerede çekimlerin nerede  yapılacağı belli oldu. Tolga Sarıtaş ve dizideki partneri Leyla Tanlar’ın dizi çekimleri için İzmir’de kalacağı bilgisini aldık. Ferhat ile Şirin dizisinin dizi seti İzmir’de nerede kurulacağı henüz belli değil.

Ferhat ile Şirin dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. Fakat diğer oyuncular henüz belli olmadı. Diziye genç ve yetenekli oyuncular düşünülüyor. İmkansız aşk hikayesinin anlatıldığı yeni bir dizi Ferhat ile Şirin izleyici kitlesini şimdiden kendinde toplamaya başladı. Başrol oyuncuları belli olan Ferhat ile Şirin dizisi Kasım ayında Fatih Portakal’ın sunduğu Ana Haber Bülteni’nden hemen sonra yayımlanması bekleniyor. Diziden haber aldıkça dizide neler oluyor yazmaya devam edeceğiz. Dizide 2020 2021 yıllarında izlenme rekorları bekleniyor.

tıkla>>> Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu Nedir?

Ferhat ile Şirin dizisinde çalan şarkılar nelerdir?

Ferhat ile Şirin dizisinin başlamasıyla birlikte her türlü çalan müzikleri, türküleri, jenerik fon müziklerini sizlere sunuyor olacağız.

Etiketler: Ferhat ile Şirin çalan şarkılar ve sözleri Ferhat ile Şirin dizi seti nerede Ferhat ile Şirin nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL