Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu Nedir?

Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu Nedir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

2019-2020 yıllarına damga vuracak ismiyle de bizi tarihte yaşanmış büyük aşklardan birine götürecek yeni bir dizi projesi hazırlandı. Ferhat ile Şirin dizisi O3 medyanın yapımcılığını üstlendiği yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yapacağı Ferhat ile Şirin dizisi Fox Tv’de yayınlanacak. Ferhat ile Şirin dizisi oyuncu kadrosu nedir?

Ferhat ile Şirin dizisinin senaristi henüz belli olmadı. Belli olur olmaz tekrar bu konuya değineceğiz. Ferhat ile Şirin dizisinin erkek ve kadın başrol oyuncusu netleşti. Ferhat ile Şirin dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var tüm detaylarıyla yazımızda.

Ferhat ile Şirin dizisi erkek başrol oyuncusu hepinizin yakından tanıdığı büyük bir hayran kitlesine sahip çok sevilen oyuncu Tolga Sarıtaş oldu. Muhteşem Yüzyıl dizisinde şehzade “Cihangir” rolüyle sektörde ses getiren isim olmuştu. Tolga Sarıtaş birçok dizi ve filmde rol almıştır. Son rol aldığı SÖZ dizisinde Yavuz Karasu rolüyle izleyicileri ekran başına kilitlemişti.

Ferhat ile Şirin dizisinde kadın başrol oyuncusu dizinin takipçileri tarafından halen araştırılıyor. Sosyal medyada kadın başrol oyuncusu hakkında yorumlar yapılmaya başlandı. Merakla beklenen başrol oyuncusu sonunda belli oldu. Ferhat ile Şirin dizisinde kadın başrol oyuncusu kim oldu?

Ferhat ile Şirin dizisinde Tolga Sarıtaş’ın partneri Leyla Tanlar oldu. Leyla Tanlar Paramparça dizisinde “Cansu” karakterini canlandırarak oldukça fazla sevilen bir karakter olmuştu. Atv ekranlarında Hilal Saral yönetmenliğinde yayımlanan Şahin Tepesi dizisinde tanınan oyuncu Ferhat ile Şirin dizisinde başrol oyuncu koltuğuna oturmuştur. Dizide Şirin karakterine yer verecek olan güzel oyuncu ekranlarda özlendi. Tolga Sarıtaş’ın(Ferhat’ın) partneri Şirin olarak nasıl bir performans sergileyeceği  merakla bekleniyor.

Ferhat ile Şirin Dizisinin Konusu Nedir?

Ferhat ile Şirin dizisinin konusu imkansız bir aşk hikayesi. Ferhat’ın aşkı dağları delecek kadar büyük. Şirin ile aralarındaki engelleri aşabilecekler mi? Aşk engel tanımaz diyen Ferhat aşkı için neler yapacak? Kasım ayı rüzgarları dizide nasıl esecek? Dizinin bölümleri yayımlandıkça yazmaya devam edeceğiz.

Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ferhat ile Şirin Tolga Sarıtaş (Ferhat) Kimdir?

Yetenekli erkek başrol oyuncularından biri olan Tolga Sarıtaş’ın hayran kitlesi dünya çapında çok yüksek. 27 yaşında olan oyuncu baterist ve gitarist olarak sahnelerde yer almıştır. Bu dönemde genç kızların sevgilisi olmuştur. Oyunculukta ilerlemek isteyen Tolga Sarıtaş ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizi seçmelerine katılmış ve burada Cihangir rolüyle tanınmıştır. Kasımda aşk başkadır. Bakalım Ferhat ile Şirin aşkı izleyicilerin içini ısıtacak mı?

Ferhat ile Şirin Leyla Tanlar (Şirin) Kimdir?

Anaokuluna gittiği sıralarda Küçük Deniz Kızı isimli tiyatroda rol alan oyuncu yetenekli olduğunu bu tiyatro oyunuyla göstermiştir. Medya üzerine birçok eğitim alan Leyla Tanlar’ın  paramparça dizisinde Cansu karekteri oldukça sevilmiştir. Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin karekteriyle de sevileceği açık ve net. Fox Tv ekranlarına konu olan Ferhat ile Şirin’in aşkı unutulmaz efsane aşklardan yeni bir dizi. Kasım ayı itibariyle sizlerle olacak.

Etiketler: Ferhat ile Şirin kim kimdir Ferhat ile Şirin oyuncu kadrosu Ferhat ile Şirin oyuncuları


Yorum yaz