Ferhat ile Şirin Dizisi Şirin Kim, Kariyeri, Sevgilisi, Instagram Hesabı?

Ferhat ile Şirin Dizisi Şirin Kim, Kariyeri, Sevgilisi, Instagram Hesabı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv‘de Kasım ayında yayımlanacak olan yepyeni bir dizi Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin kim, kariyeri, sevgilisi, instagram adresini bu yazımızda sizlere sunacağız. Efsane hikaye Ferhat ile Şirin diziye uyarlandı. Dizinin nerede çekileceği belli oldu. İzmir’de çekilecek olan dizinin setinin nerede kurulacağı belli değil. Erkek başrol oyuncusu Ferhat karakterine Tolga Sarıtaş yer verecek. Gelelim Şirin karakterini canlandıracak olan isme.

Paramparça dizisinde Cansu karakterine hayat veren Leyla Tanlar’ın oynayacağı yeni dizi Ferhat ile Şirin dizisi oldu. Peki Leyla Tanlar kim birazda ondan bahsedelim.

Ferhat ile Şirin Leyla Tanlar(Şirin) kimdir?

Genç yaşlarda dizi setlerinde olan oyuncu Leyla Tanlar, Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin karakterine hayat verecek. Sosyal medyada  Şirin karakteri için bir çok yorumlarda bulunan dizinin takipçileri Leyla Tanlar’ı Tolga Sarıtaş’ın(Ferhat) yanına yakışacak oyuncu olarak gördü bile. Şirin’i canlandıran oyuncu Leyla Tanlar kimdir?

Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin karakterine yer verecek olan Leyla Tanlar 13 Aralık 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1.60 boyunda 47 kg ağırlığındadır. Yay burcuna sahiptir.

Anaokuluna gittiği sıralarda Küçük Deniz Kızı isimli tiyatro oyununda rol alan Leyla Tanlar daha küçük yaşlarda başarılı performansını ortaya koymuştur. Lise öğrenimini İtalyan lisesine yazılarak devam etmeyi düşünmüştür. Halende İtalyan lisesinde öğrenimine devam etmektedir.

Birçok tiyatro kulübünde faaliyetler gösteren genç ve güzel oyuncu Leyla Tanlar Paramparça dizisinde Cansu karakterine hayat vererek gönüllerde kalmayı başarmıştı. Evinden başka yerde yemek yemeyen Leyla Tanlar geç saatlere kadar çekimlere katılıyor. Yenilgiyi kolay kolay kabul etmeyen oyuncu oldukça hırslı bir kişiliğe sahip. Ferhat ile Şirin dizisinde de Şirin karakteriyle büyük beğeni toplayacak olan Leyla Tanlar’a başarılar dileriz.

tıkla>>> Ferhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor, Çalan Şarkılar, Türküler Nelerdir?

Leyla Tanlar’ın sevgilisi kim? Beşiktaşlı eski futbolcu Metin Tekin’le şarkıcı Şevval Şam’ın oğlu Tarık Emir Tekin ne kadar inkar etseler de Cihangir’de objektiflere yansıdı. Leyla Tanlar’ın instagram adresi nedir? Ferhat ile Şirin dizisinde rol alan Leyla Tanlar’ın instagram adresi @leylatanlaar

Etiketler: Ferhat ile Şirin leyla tanlar kim Ferhat ile Şirin oyuncuları Ferhat ile Şirin şirin kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL