Fox Ana Haber Fatih Portakal 4-5-6 Şubat Neden Yok?

Fox Ana Haber Fatih Portakal 4-5-6 Şubat Neden Yok?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Muhalif kimliği ile bilinen Fatih Portakal’ın sonra Fox Ana Haber programı ile ilgili şok bir gelişme yaşandı. Sevilen haber programı 4 Şubat Pazartesi, 5 Şubat salı ve 6 Şubat çarşamba günleri ekranlara gelmeyeceği bildirildi. Bu bilgi sonrasında Fatih portakal Fox ana haber neden yok, neden yayınlanmıyor, ana haber yayından mı kaldırıldı gibi sorular sormaya başladı…

Muhalif kimliği ile tanınan haber spikeri Fatih Portakal’ın son zamanlarda yaptığı haberlerde bazı söylemiş olduğu cümleler ve sözler şikayet üzerine incelemeye alınmıştı. Recep tarafından yapılan inceleme sonucunda Fatih Portakal’ın sunduğu FOX Ana haber’i ceza verildi. Gelen bilgilere göre Fox Ana Haber 4, 5 ve 6 Şubat günleri yayınlanmayacak. Ana haber programını verilen ceza Rtük tarafından onaylandı. RTÜK tebligatı ve durdurulan yayın yerine yayınlanacak olan ikame yayın kasetleri Fox TV’ye gönderildi.

Fatih portakal ile FOX Ana Haber 4 Şubat Pazartesi 5 Şubat Salı ve 6 Şubat çarşamba günleri ekranlara gelmeyecek. Fox Ana Haber yerine ekranlarda Rtük’ün gönderdiği ikame yayın kasetleri seyirci ile buluşacak. Birçok isim tarafından geliştirilen bu kadar bazı kesimler tarafından ise haklı bulundu. Halk TV’de yayınlanan Halk arenası ve Fox’ta Fatih Portakal’ın sunroof Fox ana haber programını verilen cezalar onaylanmış oldu.

1 Şubat -8- 15 şubat tarihlerinde Yılmaz özdil’in katılmış olduğu halk arenası programı nedeniyle 3 program durdurma cezası verilmiş ve aynı zamanda 22 şubat 22 Mart arasında ise Müjdat gezen ile Metin akpınar’ın katıldığı program nedeniyle verilen 5 program durdurma cezası uygulanmış oldu. Kısaca Fatih portakal ana habere verilen yayın durdurma yasağı nedeniyle Fatih portakal ana haber programı 4-5-6 Şubat tarihlerinde ekranlarda olmayacak.

Etiketler: 6 Şubat çarşamba Fox Haber Fatih portakal neden yok Fatih portakal Fox ana haber 5 Şubat Salı neden yok Fox ana haber Fatih portakal 4 Şubat neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL