Fox Ana Haber Sunucusu Selçuk Tepeli Kimdir?

Fox Ana Haber Sunucusu Selçuk Tepeli Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv’nin 10 yıllık enkırmeni Fatih Portakal kanaldan ayrıldı. Resmi açıklamalar taraflardan geldi. Gözler Fox’un yeni haber sunucusuna çevrildi. Selçuk Tepeli’ye teklif gittiği haberi kulislere düştü. Peki Fox Ana Haber Selçuk Tepeli kimdir?

Fatih Portakal kanalla yollarını ayırdığını artık kendisine vakit ayıracağını söyledi. Kanaldan da ayrılığa ilişkin açıklama geldi. Fatih Portakal artık Fox Ana Haberi sunmayacak. Fatih Portakal’ın yerine kimin geleceği tartışılırken o isme teklif gittiği söylendi. Selçuk Tepeli gelen teklifi değerlendirdi. Yeni sezon da Fox Ana Haberi Selçuk Tepeli sunacak. Selçuk Tepeki kim?

Selçuk Tepeki Habertürk gazetesi genel yayın yönetmenidir. Habertürk’te sabah haberlerini sunmaktadır.1974 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünü Fransızca olarak bitirmiştir. Sonrasında “Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri” tez çalışması ile yüksek lisans yapmıştır. Yazılı Basın Yönetim ve Hukuku alanında da yine hukuk masterını yapmıştır. CV’si çok kabarık bir haberci olan Selçuk Tepeli’nin Fox’Ta muhalif kimliği ile haber yapıp yapmayacağı ise tartışmalı.

Bir çok isim Selçuk Tepeli’nin orta yolda ilerleyen bir haber anlayışının olduğunu söylüyor. Fox’un artık muhalif kimliğinin ise biteceği yönünde haber ve yorumlarda yapılıyor. Habertürk’te yayınlanan Eksen programını sabahları Ceyda Karan ile birlikte sunuyordu. Şimdi yeni adresinde farklı bir kesime hitap edecek. Bakalım Selçuk Tepeli Fox Ana Haber de nasıl bir iz bırakacak. Sizce Selçuk Tepeli ismi Fox Ana Haber için doğru isim miydi, siz kimi görmek isterdiniz?

Etiketler: fox selçuk tepeli kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL