Fox Fatih Portakal 30 Nisan Neden Yok? Ne Zaman Gelecek?

Fox Fatih Portakal 30 Nisan Neden Yok? Ne Zaman Gelecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fatih Portalak’ın 27 nisan cuma ve 30 nisan pazartesi Fox Ana Haberi sunmaması üzerine ekran başındakiler büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Ve Fox Fatih Portakal neden yok neden haber sunmadı soruları yoğun olarak gelmeye başladı. Ülke gündeminin en yoğun olduğu son zamanlarda Fatih Portakal gibi gündemin nabzını en iyi şekilde değerlendiren bir sunucunun ekranlara ara vermesi herkesi şaşırttı. Fox Fatih Portakal 30 nisan pazartesi neden yok?

Fatih Portakal kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafın altına erken tatile ayrıldığını belirten bir açıklama yaparak herhangi bir problem olmadığını görevine geçici olarak ara verdiğini takipçilerine duyurdu. Fox Ana Haber bültenini daimi sunucusu Fatih Portakal  1 mayıs salı itibariyle tekrar gündemin nabzını tutmaya devam edecek.

Reytinglerde en çok izlenen 100 program arasında ilk 10’da olmayı başaran tek haber programı olan Fox Ana Haber’in spikeri Fatih Portakal,  kısa bir tatilin ardından tekrar görevine dönecek. Sosyal medyanın ve diğer platformların en çok sorgulanan konuları arasında Fox Fatih Portakal kovuldu mu? Kanaldan ayrıldı mı? Ne zaman haber sunacak? soruları yoğun olarak gelmeye devam edince Fatih Portakal’ın resmi twitter hesabından yaptığı tek kelimelik açıklamayla kanalla yollarını ayırmadığını ve sadece biraz mola verdiğini açıkladı.

Fox Fatih Portakal 30 nisan neden yok neden haber sunmadı sorularını sizler için yanıtladık.

 

Etiketler: fox fatih portakal 30 nisan neden yok fox fatih portakal 30 nisan pazartesi neden haber sunmadı fox fatih portakal ne zaman gelecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL