Fox Sahur Sohbetleri Sunucusu Fatih Savaş Kim? 2018

Fox Sahur Sohbetleri Sunucusu Fatih Savaş Kim? 2018

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ramazan’ın başlamasıyla kanalların ramazan programları da açıklanmaya başladı. Ramazan boyunca  sahur sohbetlerinde evlerimize konuk olacak isim Fox ekranlarını tercih edenler için Fatih Savaş olacak. Fox Fatih Savaş kim? Eğimi ve kariyeri hakkında tüm merak edilenler…

Kuran’ı Kerim’in indirildiği 11 ayın sultanı ramazan ayında izleyenler manevi yönden doyuma ulaşmak için eğitimli ve bilgili kişilerden sohbetler ve dersler almayı tercih ediyor. Bu yönden kanalların ramazan ayında hazırladıkları programlar ve seçtikleri sunucular oldukça önemli. Bu dönemde kanallar reytinglerini yüksek tutabilmek için en çok tercih edilen hocaları ve İslami ilim insanlarını izleyiciyle buluşturmaya çalışıyor. Fox Tv Fatih Savaş kim?

15 mayıs gecesi ilk oruç için sahura kalkılacak. Fatih Savaş Fox ekranlarında siyerler ve sohbetler eşliğinde izleyenlere keyif ve huzur dolu bir program sunacak. Fatih Savaş hakkında detaylı bilgiler ramazan boyunca seyirci tarafından araştırılacak. İşte Fatih Savaş’ın eğitimi kariyeri ve eserleri hakkında bilgiler…

Konuyla ilgili sorularda çarpıtmadan Kuran ve sünnete göre yanıtlayan düzgün bir ilim insanı. Fatih Savaş hepimizin aklında Tv8 ekranlarında program yaparken konuk olarak aldığı Prof. Dr. Abdülaziz Bayındır ile yaptığı tartışmayla kalmıştır. Bayındır’ın diyanetin uyguladığı sahur saatlerinde yanlışlık olduğunu söylemesiyle Fatih Savaş önce Bayındır’ı uyarmış ardından onu fitnecilikle suçlamıştır. Programda gergin dakikalar yaşanmıştır.

Fatih Savaş İle Sahur Sohbetleri isimli program 01.30’da başlayacak ve 29 gün boyunca ekranlarda olacak. Ayların en hayırlısı Ramazan’da muhabbetimize ortak olmak isteyenleri ekranlara bekleriz sözleriyle programın açılışını yapan Fatih Savaş hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Etiketler: fatih savaş kim fox 2018 sahur programı sunucusu kim fox sahur programı sunucusu fatih savaş kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL