Fox TV Hayat Sensin Sunucusu Gizem Hatipoğlu Kimdir?

Fox TV Hayat Sensin Sunucusu Gizem Hatipoğlu Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox’tan yeni bir kadın programı ekranlara geliyor. Sunuculuğunu Gizem Hatipoğlu’nun yapacağı programın detayları belli olmaya başladı. Güzel sunucu Gizem Hatipoğlu da zun bir aradan sonra ekranlara dönüş yapıyor. Gizem Hatipoğlu hakkında detaylar yazımızın devamında.

Hakan Hatipoğlu ile evli olan Gizem Hatipoğlu kimdir? Fox Tv’de kadınlar üzerine bir program yapacak olan Gizem, Hayat Sensin isimli proje ile sevenleriyle buluşacak.  Program dediğimiz gibi kadınlar üzerine olacak. Programda güzellikten modaya, spordan sağlıklı yaşama, ilham veren kadınların hikayelerinden ünlü isimlerin ev yaşamına kadar bir çok konu ele alınacak.

Gizem Hatipoğlu geçtiğimiz yıllarda çocuk sahibi olmuş ve uzun süre ekranlardan uzak kalmıştı. Eşi Hakan Hatipoğlu Survivor’da yarışırken  bebek müjdesini almıştı.  Gizem ile Hakan Var mısın Yok musun isimli yarışma programında tanışmışlar ve birlikteliklerini 2010 senesinde evlilik ile taçlandırmışlardır.

Gizem Akın evlendikten sonra eşinin soyismini almış ve Gizem Hatipoğlu olarak anılmaya başlanmıştı. 1988 İstanbul doğumlu olan Gizem, İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık mezunudur. Var mısın Yok musun da 130 Bin TL ödül almıştır. Sonrasında Survivor’da yarışmıştır. 2011’de Star’da Star Life isimli magazin programını sunmuştur. 2016 yılında Kanal D’de Eve Gezmesi isimli projede sunuculuk yapmıştır.

Gizem ve Hakan’ın Lila isminde kızları olmuştur. Güzel sunucuya yeni projesinde başarılar dileriz. Umarız istediği başarıyı yakalar.

Fox Hayat Sensin Tanıtımı İzle

Etiketler: Fox TV hakan hatipoğlu Hayat Sensin Sunucu Gizem Hatipoğlu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL