Fox’un Yeni Dizisi Bir Annenin Günahı Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Fox’un Yeni Dizisi Bir Annenin Günahı Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Son zamanlarda ekranlara getirdiği dizilerle reyting listelerinde başı sırtlayan Fox Tv’den yeni bir dizi daha geliyor. İsmi Bir Annenin Günahı olarak netleşen dizinin detayları da gelmeye başladı. Bir Annenin Günahı oyuncu kadrosu ve diğer detaylar sizler için yazımızda.

En son Kadın dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan Fox Tv, Mucize doktor dizisi ile bu yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Dizi sektöründe en çok izlenen dizileri bünyesinde barındıran Fox Tv’den yeni bir proje hayata geçiriliyor. Bir Annenin Günahı dizisi büyük ihtimal bahar sezonunda ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Peki Bir Annenin Günahı dizisi hikayesi nasıl, kadrosunda kimler var?

Bir Annenin Günahı Konusu Ne?

Bir Annenin Günahı Limon Film imzası ile ekranlara geliyor. Dizinin senaryosu Özlem Atasoy ile Yeşim Aslan tarafından yazılıyor. Senaryo danışmanlığı Ahmet Yurdakul tarafından yapılırken yönetmen koltuğunda ise Yüksel Aksu ile Filiz Gülmez Pakman oturacaklar. Dizi orijinali Filipinler’de yayınlanan A Mother’s Guilt dizisinin uyarlaması olacak. Evet yine bir uyarlama dizisi ile karşı karşıyayız.

Bir Annenin Günahı dizisi oğlu için her şeyi yapmaya hazır olan bir annenin kendi çabaları ile hayatta kalma mücadelesi ekranlara gelecek. Dizi dram türünde Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Peki dizinin kadrosunda kimler olacak? Bir Annenin Günahı dizisi ile ilgili cast çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor.

Bir Annenin Günahı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Fox’un yeni dizisi Bir Annenin Günahı dizisinin başrol oyuncusu için Özge Özberk ile görüşülmüş ve anlaşılmış. Sevilen oyuncu Özge Özberk dizide ana karakter Suna’yı canlandıracak. Suna, hayatta tek kıymetlisi oğlu için her şeyi yapmaya göze alan fedakar bir anneyi canlandıracak.

Bir Annenin Günahı Suna (Özge Özberk) kimdir?

Suna karakterini canlandıran Özge Özberk 1976 İstanbul doğumludur. 2007 yılında evlendiğpi Hayim Sadioğlu ile 2012 yılında boşanmıştır. İstanbul Üniversitesi mezunu olan Özberk’in Özgür Özberk adında bir de kardeşi vardır. İlk evliliğinden de Leo Sadioğlu adında bir oğlu vardır. Özberk, son zamanlarda Açık Aile isimli oyunu ile hem Türkiye’de hemde yurtdışında birçok oyun sergiledi. Başarılı oyuncu 2020 sezonunda Fox tv ekranlarında olacak.

Etiketler: Bir Annenin Günahı kim kimdir Bir Annenin Günahı Oyuncu Kadrosu Bir Annenin Günahı oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL