Fox’un Yeni Dizisi Kurşun’dan İlk Fragman Geldi, İşte Kurşun İle İlgili Merak Edilenler?

Fox’un Yeni Dizisi Kurşun’dan İlk Fragman Geldi, İşte Kurşun İle İlgili Merak Edilenler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kurşun, adı kulislerde dolaşan ve ilgilisinde merak uyandıran bir dizi. Hazırlıkları uzun zamandır devam eden dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Kurşun dizisi nerede çekiliyor, oyuncu kadrosu, konusu ve daha birçok detayı sizler için bu yazımızda derledik.

Most Production tarafından hazırlanan Kurşun dizisi Fox’un yeni sezon ağır toplarından. Dizinin başirollerinde Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. Duayen iki ismin bir dizide yer alması da doğal olarak izleyicileri meraklandırdı ve dizinin beklentisini yükseltti.

Yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel’in yaptığı, senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’ın kaleme aldığı ‘Kurşun’, çok yakında FOX tv ekranlarında yer alacak. Dizi reytingleri sallayacak gbi. İşte detaylar…

Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler Var?

Kurşun dizisinin oyuncu kadrosu özenle seçildi. Listede başarılı isimler yer alıyor. Dizinin kadrosuna göz attığımızda Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu gibi isimler yer alıyor.

Kurşun Dizisi Hikayesi, Konusu?

Dizide Engin Altan Tüzyatan haksızlığa ve karanlığa savaş açmış bir savcıyı canlandırmaktadır. Ancak karakter dizide iki dünya arasında kalmıştır. Savcı olarak mücadele verdiği adaleti sağlamak için suçlulardan intikam almaktadır. Burçin Terzioğlu doğrunun peşinde bir gazeteci ve Berrak Tüzünağaç ise pavyonda şarkıcıyı canlandırmaktadır.

Dizinin ana teması adaletin sağlanamaması üzerine bir savcının adaleti kendisinin sağlamaya çalışması üzerine kuruludur. Dizinin ilk fragmanında savcının söylediği “karanlığın yargılanmasını istiyorum” sözü bunu ifade etmektedir. Yine fragmanın son sahnesinde elinde silahla görünen savcının adaleti kendisinin sağlamaya çalıştığını görmekteyiz.

Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kurşun dizisi çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır. Dizi 1970-80li yılları konu aldığı için mekan, dekor ve kıyafetler için özenli bir çalışma gerçekleşmiştir.

Kurşun Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı

Etiketler: Kurşun Dizisi Konusu Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu Kurşun Dizisi Tanıtım Fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL