Futbolcu Hakan Çalhanoğlu Eşinden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Futbolcu Hakan Çalhanoğlu Eşinden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Milan’da forma giyen başarılı futbolcu Hakan Çalhanoğlu ile eşi Sinem Çalhanoğlu’nun evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladı. Hakan Çalhanoğlu eşi Sinem Çalhanoğlu’ndan ayrıldı mı? Neden ayrıldı? 

Futbolcu Hakan Çalhanoğlu ve Sinem Gündoğdu 2017 yılında Almanya’da evlenmişlerdi. Çiftin düğününe bir çok ünlü futbolcu katılmıştı. Fakat çiftin isntagram hesaplarından birbirlerini takipten çıkartması haklarında ayrılık haberlerinin çıkmasına neden oldu. Çiftin evlilikleri üzerinde  daha önce de soğuk rüzgarlar esmişti.

Sinem Çalhanoğlu’ndan önce bir dönem aşk yaşadığı yabancı şarkıcı Anita Latifi; Hakan Çalhanoğlu’ndan hamile olduğunu iddia etmişti. Hatta ikili bu konu yüzünden mahkemelik olmuştu. Anita Latifi’nin kendisini tehtit ettiğini söylemişti. Latifi’nin milli futbolcuyu hamile kaldığı ve kürtaj yaptıracağı gerekçesi ile kendisinden 250 bin Euro istediği vermediği takdirde basına anlatmakla tehdit ettiği iddia edilmişti. Daha sonuçlanmış ve Anita Latifi’nin haksız olduğu ortaya çıkmıştı.

Şimdilerde ise 2017 yılında dünyaya evine girdiği Sinem Gündoğdu ile yaklaşık bir yıllık evliliklerinin sallantıda olduğu iddia ediliyor. Taraflar konuyla ilgili sessizliğini koruyor. Fakat birbirlerini sosyal medyadan takibi bırakmaları ise haklarındaki ayrılık iddialarını güçlendiriyor.

Bugüne kadar sosyal medyadan birbirlerini takipten çıkaran çiftlerin sonrasında ayrıldıklarına tanık olduk. Aslı Enver- Murat Boz çifti, Büşra Develi- Burak Deniz örnekler arasında yer alıyor.

Çiftlerden herhangi bir açıklama gelmediği sürece Hakan Çalhanoğlu eşinden ayrıldı mı boşandı mı soruları sorgulanmaya ve araştırılmaya devam edecek. 

Etiketler: hakan çalhanoğlu boşandı mı hakan çalhanoğlunun eşi sinem çalhanoğlu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL