Game Of Thrones 8. Sezon Yeniden mi Yazılacak? Hayranlardan Dilekçe Yağmuru!

Game Of Thrones 8. Sezon Yeniden mi Yazılacak? Hayranlardan Dilekçe Yağmuru!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Dünyanın her yerinden ciddi bir izleyici kitlesine sahip olan Game of Thrones dizisi 8.sezon ile final yapıyor. Dizinin fanları çok sevdikleri diziye veda etmenin üzüntüsünü yaşarken bir darbe daha yediler. Game of Thrones’un son sezonu olan 8. Sezonun hiç iyi olmadığını söylediler.

7 sezondur ekranlarda olan ve sadece Amerika’da değil tüm dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones son sezonu ile ekranlara geldi. Dizi bu Pazar 8.sezon son bölüm ile final yapacak. Tabi izleyiciler ise bu işten hiçte memnun değil. Kandırıldıklarını düşünen fanlar kanala, yapım şirketine ve dizinin senaristlerine dilekçe yazmışlar.

Dilekçelerin amacı 7 sezondur ciddi bir başarı yakalayan dizinin daha güzel bir final sezonu ile veda etmesi. Peki izleyicilerden neyden şikayetçiydi. Game of Thrones 8. Sezonun eksileri, yanlışları nelerdir?

7 sezondur kurgulanan ve dizinin ana konusu olan Akgezenler ve Demir tahtın mücadelesi çok kısa ve basit bir şekilde sonuçlandı. Savaş sahneleri çok basit ve hızlı çekilmiş. Sanki bitse de gitsek havası var dizide. 7 sezonun heyecanı 8.sezonda sanki bitmiş gibi. Herşey çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Bu da izleyiciler tarafından haksızlık olarak değerlendiriliyor.

İzleyicilerin talebi çok net.  7 yıldır zaman harcayıp GOT’u takip eden fanlar bunu hak etmiyor. Kanal hayranlarını tutmak istiyorsa fanların zamanını boşa harcamamalı ve 8.sezon kendisine yakışır bir şekilde yazılıp final yapılmalı. İzleyiciler bu amaçla 26.000 dilekçe yazmış ve ilgililere göndermişler. İzleyicinin bu hareketi sonuç alır mı bilinmez ancak GOT 8.sezon olmamış bu belli…

Etiketler: game of thrones 8.sezon yeniden game of thrones 9. sezon olacak mı got 8.sezon yeniden mi yazılacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL