Gel Konuşalım 16 Eylül Gündemde Neler Vardı, Neler Konuşuldu?

Gel Konuşalım 16 Eylül Gündemde Neler Vardı, Neler Konuşuldu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Magazin gündeminin lokomotifi olan Gel Konuşalım 16 Eylül pazartesi günü canlı yayın ile Hakan Ural, Seray Sever ve Eylem İpek’in sunumu ile ekranlara geldi. Tabi Program açılır açılmaz Seray Sever’in olmaması dikkatlerden kaçmadı. O anda izleyiciler internetten Gel Konuşalım 16 eylül Seray Sever neden yok gibi aramalar yaptı.

Tabi Seray Sever’in neden olmadığı çok geçmeden anlaşıldı. Ünlü sunucu tatilde olduğu için yayına 10:30’da katıldı. Ve yine gündeme damga vuracak konular sevilen programda konuşuldu.  Gel Konuşalım hafta içi saat 09.15’de başlıyor. Duayen sunucular eşliğinde magazin dünyasına damga vuracak bir çok konu masaya yatırılıyor.

16 Eylül pazartesi günü de ilginç konular konuşuldu. Peki Gel Konuşalım 16 Eylül pazartesi neler konuşuldu? Binlerce kişinin merakla izlediği Gel Konuşalım 16 eyül pazartesi günü bir çok konu masaya yatırıldı. İşte o konulr;

Gel Konuşalım 16 Eylül pazartesi haftanın başında Reynmen karakolluk oldu, Ahmet Kural evleniyor, Burcu Kıratlı yeni bir sayfa açtı, Gülşen’in oğlu eğitim için İngiltere’de, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer tatilde, Mahmut Tuncer öldü mü? Vefat haberini kim çıkardı?, Tolgahan Sayışman yeni rolü için kas yaptı gibi konular gündemdeydi.

Tolgahan Sayışman’ın yeni dizisi Şampiyon için kas yaptığı ve sıkı bir diyet ve spor çalışmaları yaptığı bilgisi vardı. Gülşen’in oğlunu İngiltere’de okula yazdırdığı konuşuldu. Yurt dışında çocuklarını okutan bir çok ünlüye değinildi.

Etiketler: Gel Konuşalım 16 eylül neler konuşuldu Gel Konuşalım 16 eylül seray sever neden yoktu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL