Gel Konuşalım Hakan Ural Ayrıldı mı, Neden yok?

Gel Konuşalım Hakan Ural Ayrıldı mı, Neden yok?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Gel Konuşalım programının sunucularından Hakan ural’ın 3 Ocak’ta yayınlanan bölümde ekranlarda olmaması kafalarda şüphe uyandırdı. herkes Hakan Ural gel konuşalım dan ayrıldı mı sorusunu sormaya başladı.

Hakan Ural ise kısa bir süre sonra Instagram hesabından Bir açıklamada bulundu. Hakan Ural yaptığı açıklamada” rahatsızlığından dolayı pazartesi gününe kadar istirahatteyim” diye belirtti. Diğer taraftan yine Hakan Ural ile beraber sunuculuk yapan Nur Tuğba Algül ise canlı yayında “Hakan hasta yatağında bizleri izliyor, seviyoruz seni” diyerek ekledi.

Gel Konuşalım programı 30 Ekim 2017 den beri hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan bir Talk Show programıdır. Programın sunuculuğunu Nur Tuğba Algül ile Hakan Ural yapmaktadır. Öncesinde Seda Akgül ile programı sunan Hakan Ural’ın programa da yansıyan gerginlik anıları sonrasında Seda Akgül programdan ayrılmıştı. ikilinin biri birini sevmeden belli bir süre program yapması izleyici tarafından da tepkiyle karşılsonrasında ise yapım şirketi daha fazla dayanamamış ve Seda Akgül ile arasındaki anlaşmayı fesh etmişti.

Şimdi ise programın daha seviyeli gittiğini söyleyen takipçiler çok fazla. Hakan Ural’ın bir anda ortada gözükmemesi de akıllara yine bir uyuşmazlık mı var sorusunu getirmişti. Hakan Ural’ın sosyal medyadan yaptığı açıklama ise şimdilik yüreklere su serpti. Tabi magazin dünyası biraz karışıktır. İlerde ne olur bilinmez… 😉

Etiketler: Hakan Ural gel konuşalım da neden yok Hakan Ural gel konuşalım dan ayrıldımı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL