Gel Konuşalım Program Formatı? Sunucuları Kim?

Gel Konuşalım Program Formatı? Sunucuları Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tv 8 ekranlarında yeni bir program daha başlıyor. Programın adı Gel Konuşalım. Gel Konuşalım programını Seda Akgül ve Hakan Ural birlikte sunacak. Peki program formatı nasıl olacak? Neler konuşulacak?

Gel Konuşalım Program Formatı?

Geçtiğimiz günlerde Seda Akgül ve Hakan Ural’ın birlikte bir program sunacağı söylenmişti. Programın adı ve içeriği belli oldu. Programın adı Gel Konuşalım oldu. Yapımcılığını Bloom Medya’nın yaptığı programın tanıtım fragmanı İnstagram ve Tv 8 ekranlarında yayınlandı.

Programda ikli güncel haberler, magazin konuları ve her türlü televizyona dair konuların masaya yatırılacağı bilgisi verildi. Tanıtım fragmanında ikili bir araca biner ve yola çıkarlar. Yolda bir çok magazinsel ve sosyal haber olacak konulara rastlarlar ve birlikte bir program sunalım mı diye birbirine sorarlar? Evet sunalım yanıtı ile program sunmaya karar verirler.

Gel Konuşalım Program Sunucuları?

Seda Akgül Kimdir?

1971 yılında Ankara doğumlu sunucu en son Kısmetse Olur isimli evlendirme programını sunmuştu. Hacettepe İngilizce Bölümünü bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığında Mütercimlik eğitimi alıp görev yaptı. TRT sınavlarını kazanarak Spikerlik yapan sunucu TV 8 kanalının kuruluşunda görev almıştır.

2018-2019 Yılında Başlayacak Yeni Diziler Tam liste Tıklayınız!

Hakan Ural Kimdir?

1967 yılında İstanbul’da doğdu. Selçuk Ural’ın oğludur. Çocukluğunda ayakkabı boyadı, su sattı, elektrikçide çalıştı. Bir çok sıkıntı yaşadı. 16 yaşında mankenlik yapmaya başladı. Ardından Yeşilçamda üst üste bir çok teklif aldı. Sayısız filmde oynadı. Sibel Can ile evlendi. Bu zamanlarda emlakçılık yaptı. Sonra boşandı.

Gel Konuşalım Program Fragmanı!

Etiketler: gel konuşalım program formatı gel konuşalım programı ne anlatıyor gel konuşalım sunucuları kim tv 8 gel konuşalım


Yorumlar

  • Ezgi

    Seda hanim şişmanlara şişman demenin hakaret olduğunu savunurken azönce millete çirkin yakışıklı yorumu yapiyor.Bu ne çelişki.

  • Anonymous

    Sizler ne diyorsunuz yaa. Biraz da tarafsız yorumlayın rica ediyorum. Sanatcı diye göçenlerin neden gittikleri değil nasıl gittikleri, Değerli şehitlerimize anmak için ve de askerlerimize moral diyegittiklerini söylüyorlar. Şarkılı sazlı sözlü eğlenerek gidiyorlar, bunları eleştirmiyorsunuz, kalkıp Kemal Kilicdaroglunu soylediklerin den dolayı linç ediyorsunuz. Yazıklar olsun. Sizden rica ediyorum biraz gerçekçi olun insafa gelin. Şehitlerimize saygılı olalım. Teşekkürler.

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL