Geleceğin Starı Başvuru Formu-Nasıl Başvuru Yapılır?

Star Tv, yaz sezonu için yeni proje hazırlıklarını son sürat sürdürüyor.  Dizilerin sezon finali yapmasının ardından oluşan boşluğu yarışma programıyla doldurmak isteyen kanal gençlerin yüzünü güldürecek bir programa imza atıyor. Geleceğin Starı isimli yarışma programıyla oyuncu olmak isteyen ve kendine güvenen isimlere hayatının şanını sunuyor. Geleceğin Starı başvuru formu ve nasıl başvuru yapılır sorularına yanıt arayanları en doğru şekilde yönlendireceğiz.

Hamdi Alkan, Nurgül Yelişçay ve Bülent Parlak’ın jüri koltuğunda oturduğu Geleceğin Starı yarışması için başvurular başladı. Pilot bölgelerde yapılan seçmelerde ön elemede başarılı olan adaylar tecrübeli oyuncuların koçluğunda oyunculuk dersleri alacak ve her hafta sergiledikleri performanslarla jüriden en yüksek puanı almaya çalışacaklar.

Yarışmanın sonucunda finale kadar gelerek birinci olmayı başaran isim yeni sezonda Star Tv’de başlayacak bir dizide rol alacak. Bunun garantisi jüri üyeleri ve kanal tarafından verildi. Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Bülent Parlak’la birlikte her hafta bir de konuk jüri üyesi olacak. 16 yarışmacı en iyi performansı gösterebilmek için her şeyini ortaya koyacak.

Türkiye’nin yıldızı ve geleceğin ekran yüzü olmak isteyen kendine ve oyunculuk yeteneğine güvenen adayların başvuruları online olarak yapılacak. 13 haftanın sonunda 2 isim sektöre atılmaya hak kazanacak. İlk elemeler 10 mayıs’ta İzmir’de yapılacak. 19-20 Mayıs İstanbul’da deveam edecek.

Geleceğin Starı başvuru formu ve Geleceğin Starı yarışmasına nasıl başvuru yapılır sorularına yanıt arayanlar için aşağıdaki aşamaları izlemeniz yeterli.

https://www.startv.com.tr/program/gelecegin-stari/basvuru adresinden başvuru formunu doldurmanız yeterli olacak.

Geleceğin starı başvuru formunda, kişisel bilgileriniz, resminiz, mesleğiniz, medeni durumunuz, yarışmaya katılma sebebiniz, daha önce herhangi bir yarışmaya katıldınız mı ve yarışmayı nereden duyduğunuzu yazmanız isteniyor.

Formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli. Şartları sağladığınız takdirde size geri dönüş yapılacaktır. 

Geleceğin Starı Başvuru Formu-Nasıl Başvuru Yapılır? (8 Yorum)

  1. Geleceğin starı olmak istiyorum çünki oyunculuk çocukluk hayalim oyunculukdada yetenegli oldugumu biliyorum sende hiç bişey olmaz diyenlere inat hayalerime kavuşmak istiyorum baskalarina inat bende oyunculuk hayelerim ve arzularim icin mucadele edip çocukluk ve gençlik hayelime kavuşmaq istiyorum

  2. 14 yasinda oglum basvurdu sizinmi donus yapmaniz gerekirdi ankara elemeleri icin yoksa donus olnadan her basvuran elemelere gelnesimi gerekirdi bilemedik