Geleceğin Starı Beste Bereket (Yarışmacı Koçu) Kim?Oynadığı Diziler Neler?

Geleceğin Starı Beste Bereket (Yarışmacı Koçu) Kim?Oynadığı Diziler Neler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Geleceğin Starı yarışması 5 temmuz perşembe ilk bölümüyle ekrana gelecek. Farklı formatı ve heyecanıyla şimdiden büyük merak konusu olan yarışmanın sonunda sadece 2 kişi geleceğin starı olacak. 16 kişiyle başlayan yolculuk 13 haftanın sonunda tamamlanacak. Bu yolculuk boyunca yarışmacıları eğiten isimlerden biri Beste Bereket olacak. Geleceğin Starı yarışmacı koçu Beste Bereket kim? 

Nrugül Yeşilçay, Fırat Parlak ve Hamdi Alkan’ın jüri koltuğunda oturduğu, 25 Film’in yapımcılığında ekrana gelen Geleceğin Starı perşembe akşamları izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. Haftalar boyunca yarışmacıların kat ettikleri yola izleyiciler olarak şahit olacağız. Bu zaman zarfında yarışmacıları eğiten ve rollerine hazırlayan isimler olacak. Bu isimlerden biri de Beste Bereket.

Geleceğin Starı Yarışmacı Koşu Beste Bereket Hakkında Tüm Merak Edilenler!

Oyuncu olarak bir çok dizide izlediğimiz  Beste Bereket 2 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümünü kazanan Beste Bereket kaydını yapmamış ve  Bir sonraki sene yetenek sınavlarına  girerek Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazanmıştır. Oyunculuk anlamındaki ilk deneyimi Müjdat Gezen Sanat Okulunda yaşamıştır.

Başrol oyuncusu olduğu diziler yok denecek kadar az olsa da bir çok  film ve dizilerde boy gösteren oyuncu gösterdiği performansıyla beğenilmiş ve izleyicinin beğenisini toplamıştır. Eğitimli tecrübeli ve tam bir profesyonel oyuncudur. Geleceğin Starı yarışmacıları için oldukça başarılı bir seçim olmuş. Beste Kökdemir’in rol aldığı projeler;

Aynalar

Aşka Sürgün

Akümülatörlü Radyo

Aşk Yolu

Anadolu Kaplanı

Parmaklıklar Ardında

Sessiz Fırtına

Kalp Ağrısı

Doksanlar

Aşkın Kanunu

Günümüzde geleceğin Starı yarışmasında yarışmacı koçu olarak görev alan Beste Bereket izleyenlerin en çok araştırdığı ve sorguladığı isimler arasında yer alıyor.

Etiketler: geleceğin starı yarışmacı koçları kim geleceğin starı yarışmacıların eğitmenleri kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL