Geleceğin Starı İzlendi Mi? Reyting Sonuçları Nasıl?

Geleceğin Starı İzlendi Mi? Reyting Sonuçları Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star TV ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor. Yaz aylarında izleyenlere hem eğlenceli hem de heyecanlı dakikalar yaşatmaya hazırlanan programın reyting sonuçları herkes tarafından merak ediliyor. Güçlü bir ekiple hazırlanan ve uzun süren tanıtımların ardından ekrana gelen Geleceğin Starı izlendi mi? Geleceğin Starı reytingleri nasıl? 

Ülkenin dört bir yanından bir çok elemeden geçerek seçilen 16 yarışmacı arasından 13 hafta sonunda 2 kişi geleceğin starı olma şansını yakalayacak. Ve bu iki kişi yeni sezonda Star TV’nin sevilen bir dizisinde rol alacak. 16 yarışmacı gece gündüz demeden jüri üyelerine kendilerini beğendirmek için kıyasıya bir mücadele verecek. Her hafta yarışmaya bir kişi veda edecek.

Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın jüri koltuğunda yer aldığı ve yeri geldiğinde yarışmacılara sert eleştirilerde bulunduğu Geleceğin Starı uzun süredir benzeri görülmeyen bir formatı ekranlara getiriyor. Önceki yıllarda Beren Saat ve Engin Akyürek de bu tarz bir yarışma programında derece alıp ekranlarda boy göstermeye başlamıştı. Şimdilerde ikisi de ekranların en aranan isimleri arasında yer alıyor.

Geleceğin Starı reyting sonuçları ilk bölümüyle 3-4 arasında bir izlenme oranını yakalaması bekleniyor. Bu akşam aynı zamanda Show TV’de Meleklerin Aşkı isimli komedi türünde bir dizi de başlayacak. İzleyici 5 temmuz çarşamba akşamı ikiye bölünecek.

Sizin tercihiniz ne yönde? Geleceğin Starı yarışmasını nasıl buldunuz? Tutar mı izlenir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: geleceğin starı izlendi mi geleceğin starı reyting sonuçları nasıl


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL