Geleceğin Starı Sunucusu Müjde Uzman Kim? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var Mı?

Geleceğin Starı Sunucusu Müjde Uzman Kim? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Geleceğin Starı yarışması uzun süren tanıtımların ardından yaz akşamlarında izleyenlere keyifli anlar yaşatmaya geliyor. Yarışmanın başarılı oyuncu kadrosunun yanında sunucusu Müjde Uzman da izleyenlerin dikkatini çekti. Hepimizin aşina olduğu fakat hakkında çok az bilgiye sahip olduğumuz Geleceğin Starı sunucusu Müjde Uzman kim? Kaç yaşında? Hangi dizilerde rol aldı? 

25 Fim’in yapımcılığını üstlendiği Star Tv’nin ev sahipliği yaptığı ve jüriler arasında Fırat Parlak, Nurgül Yeşilçay ve Hamdi Alkan’ın yer aldığı, profesyonel bir ekip tarafından yarışmacılar sahne için hazırlandığı kaliteli bir proje olan Geleceğin Starı yarışmasını en çok Kiralık Aşk dizisinde izlediğimiz Müjde Uzman sunuyor.

Müjde Uzman’ın başarılı sunumuyla ekrana gelen Geleceğin Starı 5 temmuz perşembe itibariyle start almış durumda.

Müjde Uzman Kim?

Türk dizi, tiyatro ve film oyuncusu Müjde Uzman 26 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Pazarlama müdürlüğü ve müzik yazarlığı yapan Müjde Uzman, aynı zamanda modellik ve oyunculuk mesleklerinin yanına bir yenisini daha ekleyerek sunuculuk yapmaya başladı.

Oyunculuk kariyerine ilk kez 2008 yılında rol aldığı Paramparça Aşklar adlı diziyle adım atan oyuncu günümüze kadar bir çok dizi ve proje de yer aldı.

2010 yılında Kapalı Çarşı ve Aşk Bir Hayal dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldıktan sonra daha uzun soluklu dizilerde rol almaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Muhteşem Yüzyıl ve Kiralık Aşk gibi iddialı dizilerin oyuncu kadrosuna dahil oldu ve kendini geniş kitlelere tanıtmaya başladı. Müjde Uzman geçtiğimiz yıllarda Gökhan Türkmen’in Çatı Katı isimli şarkısının klibinde rol almıştır. Düzgün fiziği ve güzelliğiyle ön plana çıkan Müjde Uzman Geleceğin Starı yarışmasında bir özelliğini daha izleyiciyle tanıştırdı ve sunuculuk konusunda da ne kadar başarılı olduğunu gösterdi.

Etiketler: geleceğin starı sunucusu kim geleceğin starı sunucusu müjde uzman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL