Geleceğin Starı Yarışmacısı Burçin Nar Kim? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star TV’nin yepyeni formatıyla ekrana gelmeye hazırlanan yarışma programı Geleceğin Starı çok yakında başlıyor. Yarışmanın tanıtımları art arda yayınlandı ve izleyenleri şimdiden heyecanlandırdı. Son yayınlanan tanıtımda yarışmacılar için önemli bir okul izleyenler için ise keyifli bir program olduğu anlaşılıyor. Geleceğin Starı yarışmacıları izleyenler tarafından merak edildi ve sorgulandı. Bizler de topladığımız bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Geleceğin starı yarışmacısı Burçin Nar kim? Kaç yaşında? 

Geleceğin starı yarışmacısı Burçin Nar; Akdeniz Üniversitesi  Antalya Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde öğrenci. Henüz 20 li yaşlarının başında olduğunu tahmin ettiğimiz yarışmacı sosyal medya üzerinde yarışmaya seçilen 16 kişiden biri olduğunu büyük bir mutlulukla paylaşmış. Ve arkadaşları şimdiden güzel dileklerini yorumlarında dile getirmiş.

Çok yakında ekrana gelecek olan Geleceğin Starı yarışmasında 16 isim oyunculuk alanlarında yeteneklerini 3 duayen oyuncu karşısında gösterecek. Nugül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın verdiği puanlarla yarışmadaki kaderleri belirlenecek. Geleceğin Starı yarışmacısı Burçin Nar’ın instagram hesabı: @burcin.nar

Burçin Nar hakkında detaylı bilgilere ne yazık ki ulaşamadık. Kendisiyle ilgili en güncel bilgileri en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

Geleceğin starı yarışması sonucunda kazanan isim yeni sezonda Star Tv’nin dizilerinden birinde rol alma şansını yakalayacak. Ve yarışma boyunca önemli oyunculardan dersler alarak kendinin geliştirecek. en önemlisi kendilerini tanıtma şansını bulacaklar. Yarışmadan elenseler dahi ünlenmiş ve tanınmış isimler olacaklar.

Geleceğin Starı Burçin Nar hakkında merak edilenleri sizler için yanıtladık. Sizler de düşüncelerinizi ve eklemek istediklerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: geleceğin starı burçin kaç yaşında geleceğin starı burçin kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL