Geleceğin Starı Yarışmacısı Melis Sarı Kim? Kaç Yaşında?

Geleceğin Starı Yarışmacısı Melis Sarı Kim? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Heyecanla beklenen yarışma programı Geleceğin Starı 5 temmuz perşembe akşamı izleyicisiyle buluşuyor. Her biri ekranların yüzü olmak isteyen 16 gencin birinci olmak için verdiği mücadeleyi izleyeceğiz. Bu isimlerden biri de Melis Sarı. Geleceğin Starı yarışmacısı Melis kim? Kaç yaşında? İşte detaylar…

Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın jüri koltuğuna yer aldığı Star TV’nin Geleceğin Starı yarışmasının yayın tarihi nihayet açıklandı. 5 temmuz perşembe akşamları ekran serüvenine başlıyor. Uzun bir süredir hazırlık aşaması süren program için, jüri üyeleri Türkiye’nin dört bir tarafından seçmelerini yaptı. Programın 5 Temmuzda başlayacağı da yayınlanan son tanıtımla seyirciyle paylaşıldı.

Müjde Uzman’ın sunacağı yarışmanın genç ve heyecanlı isimlerinden Melis Sarı kim? Melis Sarı İstanbul Bilgi Üniversitesinde eğitimine devam ediyor. Henüz 20’li yaşlarının başında olan Melis; yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alıyor. Melis Sarı hakkında detaylar açıklandıkça haberimizde yer alacaktır.

Geleceğin Starı Melis Sarı’nın instagram hesabı: @melissarii

Etiketler: geleceğin starı melis kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL