Geleceğin Starı Yarışmacısı Yiğit Kim? Sevgilisi Var Mı?

Geleceğin Starı Yarışmacısı Yiğit Kim? Sevgilisi Var Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Nurgül Yeşilçay’ın Yiğit sana bayılıyorum dediği yarışmacı Yiğit kim? Geleceğin Starı 5 temmuz perşembe akşamı izleyici karşısına çıktı. Geleceğin starı olmak isteyen 16 pırıl pırıl gencin birinci olmak için verdiği mücadele her hafta ekrana gelmeye devam edecek. Geleceğin Starı yarışmacıları şimdiden izleyenler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. İşte Geleceğin Starı Yiğit kim sorusunun yanıtı….

Nurgül Yeşilçay, Fırat Parlak ve Hamdi Halkan’ın jüri koltuğunda yer aldığı ve yarışmacıların performanslarını değerlendirdiği yarışmanın dikkat çeken ismi Yiğit Selçuk Doğan kim? Yiğit yarışmaya Ankara’dan katılıyor ve henüz 18 yaşında. Yarışmanın en genç isimlerinden biri olan Yiğit Selçuk Doğan hakkında fazla bilgiye sahip değiliz. Detaylar gelmeye başladıkça güncel olarak haberimizde yer alacak.

Geleceğin Starı yarışmasının renkli ismi Yiğit daha önce Pal Sokağı isimli tiyatro oyununda rol almıştır.

Bütün yarışmacılar çok heyecanlı ve gerçekten Türkiye’nin yeni ekran yüzü olmak istiyor. Hepsi bunun için elinden geleni yapıyor.

Geleceğin Starı yarışmacısı Yiğit Selçuk Doğan kim sorusuna sizlerin de eklemek istedikleri varsa yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: geleceğin starı yiğit kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL