Gelin Evi 1 Haziran Cuma Haftanın Birincisi Kim? Kim Kazandı?

Gelin Evi 1 Haziran Cuma Haftanın Birincisi Kim? Kim Kazandı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Gelin Evi

Show Tv’nin  sevilen yarışma programı Gelin Evi için final günü geldi. Yeni hafta da birbirinden iddialı 5 farklı yeni gelin, birbirlerinin evlerine puanlar verdi. Ve en yüksek puanı kim aldı? Gelin Evi 1 haziran cuma haftanın birincisi kim oldu?

Haftanın ilk günü, Begüm hanımın evine konuk olduk. Begüm hanım 23 yaşında ve özel bir sektörde çalışıyor. 9 aylık evli olan yarışmacı Tekirdağ’dan katılıyor. Günün sonunda ev dekorasyonu, yemekleri ve çeyizleri değerlendirilen Begüm hanım rakiplerinden toplamda 29 puan adlı. 

Salı günü yarışan Nüket hanım 22 yaşında Web Tasarımcısı  ve 10 aylık evli. Aslen Karslı olan Nuket hanım  Tekirdağ’da yaşıyor. Salon dekorasyonu, mutfak dizaynı ve yaptığı ikramlıkları rakipleri tarafından puanlanan haftanın 2. gün yarışmacısı Nüket hanım toplamda 27 puan aldı. 

Haftanın 3. günü olan çarşamba günü yarışan Özlem hanım 22 yaşında ev hanımı 9 aylık evli ve çalışmıyor. sade ve şık bir tasarımla evini dizayn eden yarışmacı günün sonunda 32 puan alarak ilk üç günün en yüksek puanını aldı.

Haftanın 4. günü yarışan Feride hanım 35 yaşında sekreter ve 1.5 yıllık evli. Aslen Ispartalı olan yarışmacı Tekirdağ’da yaşıyor. Günün sonunda rakiplerinden aldığı toplam puan 31 oldu. 

Gelin Evi son gün yarışmacısı Gülcan hanımın evine konak olacağız. Ve Gülcan hanımın rakiplerinden aldığı paunla haftanın birincisi belli olacak.

Özlem Hanım birinci oldu.

Fakat son puan durumuna bakıldığında Özlem hanımın puanı diğer yarışmacılara göre daha yüksek. Fakat geçtiğimiz haftanın birincisi verdiği 2 puanla dengeleri her an değiştirebilir.

Gelin Evi 1 haziran cuma kim kazandı sorusunu ilk olarak haberimizde paylaşacağız. Sizlerin favori gelini kim? 

Etiketler: gelin evi 1 haziran 2018 kim birinci oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL