Gelin Evi 11 Mayıs Kim Kazandı?

Gelin Evi 11 Mayıs Kim Kazandı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Gelin Evi

Show TV’nin ilgiyle takip edilen yarışma programı Gelin Evi bu hafta yine birbirinden iddialı ve renkli isimleri bir araya getiriyor. Yeni yarışmacılarıyla yayın hayatına devam eden programda kim birinci oldu kim kazandı altınları sorusu Hayfa boyunca merak ediliyor. Gelin Evi 11 mayıs haftanın kazananı kim oldu? Birinci kim?

Haftanın ilk günü yarışan Tuba hanım evinin dokurunu eşyalarını, çeyizini ve yemeklerini rakiplerine sundu. Düğün videoları ve resimleri diğer yarışmacılar tarafından değerlendirildi ve günün sonunda puanları verildi. Tuba hanımın aldığı puanlar şöyle, Gizem hanım, Tuba hanımın evini eşyalarını ve çeyizini beğendiğini söyleyerek 7 puan verdi.

Ayşe hanım da Tuba hanımın albümünü, düğününü ve dekorasyon zevkini beğendiğini söyleyerek 7 puan verdi. Tuğba hanım ise hemen hemen aynı şeyleri söyleyerek 7 puan verdiğini açıkladı. Diğer bir yarışmacı olan Zuhal hanım ise kendisine 8 puan verdi. Tuba hanım toplamda 29 puanla haftayı kapattı.

2. Gün  yarışmacısı Zuhal HAnım, eşiyle 10 yıl süren bir flörtün ardından evlenmiş. Tarzına zevkine ve yemeklerine güvenen Zuhal hanım konularını en iyi şekilde ağırladı. Ve rakiplerinden Gizem 8, Tuba hanım 7, Tuğba 6, Zuhal hanım 7 puan verdi.  Toplamda 28 puanla haftayı kapattı.

Bizim tahmininiz yarışmayı ilk gün yarışan Ayşe hanım 30 puanla kazanacak. Sizin bu hafta favoriniz kim?

Etiketler: gelin evi 11 Mayıs Kim kazandı Gelin evi 7-11 mayıs yarışmacıların kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL