Gelin Evi 13 Nisan Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

Gelin Evi 13 Nisan Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

Yazar: Emre Gelin Evi

Show Tv ekranlarının sevilen yarışma programı Gelin Evi tüm heyecanı ile yeni haftada da devam ederken yarışmada geçen hafta Burcu Hanım birinci olmuş ve altınların sahibi olmuştu. Gelin Evi her hafta birinci olan yarışmacıya altın veriyor. Peki 13 Nisan Cuma günü Gellin Evi birincisi kim oldu? Altınları kim aldı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gelin Evi 13 Nisan Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

Her hafta altın verilen yarışma Gelin Evi’nde bu hafta da 5 yarışmacı yarıştı. İlk gün yarışmacısı Tuğçe Hanım, 29 yaşında ev hanımı, 2.5 yıllık evli ve Bursalı’dır. Tuğçe Hanım, Nermin Hanım’dan 8, Elif Hanım’dan 6, Rabia Hanım 8, İpek Hanım’dan 7 puan aldı. Toplamda ise 29 puan aldı.

Gelin Evi ikinci gününde ise İpek Hanım yarıştı. İpek Hanım, 27 yaşında, Muhasebeci, 1.5 aylık evli ve Diyarbakır’da yaşıyor. İpek Hanım, Rabia Hanım’dan 7, Tuğçe Hanım’dan 8, Elif Hanım’dan 7, Nermin Hanım’dan 7 puan aldı. Toplamda 29 puan aldı. Gelin Evi 3. gününün yarışmacısı ise Rabia Hanım oldu.

[mavitext]Gelinim Mutfakta 13 Nisan Kim Birinci Oldu? Tıklayınız![/mavitext]

Rabia Hanım 21 yaşında, ev hanımı, 2.5 yıllık evli, Bursalı’dır. Rabia Hanım, Nermin Hanım’dan 8, Tuğçe Hanım’dan 7, Elif Hanım’dan 7, İpek Hanım’dan 7 puan aldı ve toplamda 29 puan aldı. Gelin Evi 4. gün yarışmacısı ise Nermin Hanım oldu. Nermin Hanım 20 yaşında, ev hanımı, 1 yıllık evli ve Yozgatlı’dır.

Nermin Hanım, Rabia Hanım’dan 7, İpek Hanım’dan 6, Elif Hanım’dan 7, Tuğçe Hanım’dan 6 puan alarak toplamda 26 puan aldı. Gelin Evi 5. gün yarışmacısı ise Elif Hanım olacak. Gelin Evi’nde bu hafta 3 yarışmacı aynı puanı aldı. Elif Hanım’ın alacağı puana ve geçen haftanın birincisinin vereceği artı 2 puana göre bu haftanın birincisi belli olacak. Sizin favoriniz hangi yarışmacı? Sizce bu hafta kim birinci olur?

[saritext]Yemekteyiz 13 Nisan Kim Birinci Oldu? Tıklayınız![/saritext]

Gelin Evi bu hafta Nermin Hanım dışında 4 yarışmacı 29 puan ile birinci oldu. Gelin Evi tarihinde bir ilk yaşandı.

Etiketler: gelin evi 13 nisan altınları kim aldı gelin evi 13 nisan kim birinci oldu gelin evi kim kazandı 13 nisan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL