Gelin Evi 18 Mayıs Cuma Kim Kazandı? Altınları Kim Aldı?

Gelin Evi 18 Mayıs Cuma Kim Kazandı? Altınları Kim Aldı?

Yazar: Emre Gelin Evi

Show TV’nin ilgiyle takip edilen yarışma programı Gelin Evi’nde rekabet dolu bir haftayı geride bıraktık. Bu haftanın yarışmacıları altınları alabilmek için evlerini, çeyizlerini ve yemeklerini sergiledi. Bunun sonucunda rakiplerinden en yüksek puanı alarak haftanın kazananı kim oldu? Gelin Evi 18 mayıs cuma kim kazandı?

Gelin Evi programında ilk gün yarışan Merve hanım 23 yaşında Acil Tıp Teknisyeni yarışmaya Tekirdağ’dan katılıyor ve 7 aylık hamile. Merve hanım rakiplerinden toplamda 28 puan aldı.

Gelin Evi 2. gün yarışmacısı Ayşe Hanım, 23 yaşında özel sektörde çalışıyor. 9 aylık evli ve Tekirdağ’dan katılıyor. Ayşe hanım 30 puan alarak günü tamamlıyor.

Gelin evi 3. gün yarışmacısı gökçe hanım 23 yaşında 11 aylık evli aslen Bayburtlu fakat Tekirdağ’da yaşıyor. Günün sonunda 28 puan aldı.

Gelin Evi 4. gün yarışan  Melis Hanım 23 yaşında 9 aylık evli ve ev hanımı. Günün sonunda Melis hanım 29 puan aldı.

Gelin Evi yarışmasının 5. gün yarışan ismi, Duygu hanım 23 yaşında, ev hanımı 2,5 yıllık evli ve yarışmaya Tekirdağ’dan katılıyor.

Gelin Evi 18 mayıs cuma kim kazandı, haftanın birincisi kim sorusuna gelince kazanan isim, Melis hanım oldu. Altınların sahibi 4. gün yarışmacısı 9 aylık evli olan Melis hanım oldu.

Etiketler: gelin evi 18 mayıs cuma haftanın birincisi kim gelin evi 18 mayıs cuma kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL