Gelin Evi 23 Mart Cuma Kim Birinci Oldu? Altınları Kim Aldı?

Gelin Evi 23 Mart Cuma Kim Birinci Oldu? Altınları Kim Aldı?

Yazar: Emre Gelin Evi

Show Tv ekranlarında yayınlanan yarışma programı Gelin Evi tüm heyecanı ile devam ederken programda her hafta 5 gelin yarışıyor. Gelinler gelin alma, kına geceleri, çeyizleri, düğünleri ve yemekleri ile izleyici karşısına geçerken günün yarışmacısı arkadaşları tarafından oylanıyor. Gelinler mutfaktaki hünerlerini ve yeteneklerini gösteriyorlar. Peki 23 Mart Cuma günü Gelin Evi’nde kim birinci kim oldu? Altınları hangi yarışmacı aldı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gelin Evi 23 Mart Cuma Kim Birinci Oldu? Altınları Kim Aldı?

Gelin Evi’nde bu hafta pazartesi günü Meryem Hanım yarıştı. Meryem Hanım, 22 yaşında ve ev hanımıdır. Manisalı olan Meryem Hanım 3 Aylık evlidir. İstanbul’dan katılan yarışmacı Seda Hanım’dan 7, Ceren Hanım’dan 6, Eda Hanım’dan 7, Senanur Hanım’dan 6 puan alarak toplamda 26 puan aldı.

Gelin Evi’nde 2. gün Ceren Hanım’ın evine konuk olundu. Ceren Hanım, 25 yaşında ev hanımıdır. 2 yıldır evli olan yarışmacı Ankaralı’dır ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Ceren Hanım toplamda Eda Hanım’dan 8, Meryem Hanım’dan 6, Senanur Hanım’dan 8, Seda Hanım’dan 7 puan alarak toplamda 29 puan aldı.

[mavitext]Beni Affet 1348. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Gelin Evi’nde 3. gün Seda Hanım yarıştı. Seda Hanım, 27 yaşında ev hanımıdır. Giresunlu olan yarışmacı 10 aylık evlidir. İstanbul’dan yarışıyor. Seda Hanım, Ceren Hanım’dan 6, Meryem Hanım’dan 6, Eda Hanım’dan 8, Senanur Hanım’dan 8 puan alarak toplamda 28 puan aldı.  Gelin Evi’nde 4. gün Eda Hanım yarıştı. 27 yaşında ev hanımı olan Eda Hanım 2,5  yıllık evli ve Ankaralı’dır. İstanbul’dan katılan yarışmacı Meryem Hanım’dan 7, Ceren Hanım’dan 8, Senanur Hanım’dan 8, Seda Hanım’dan 8 puan alarak toplamda 31 puan aldı.

Gelin Evi’nin 5. gün yarışında ise Senanur Hanım yarışacak. Senanur Çalışkan 2,5 yıllık evli ve 2,5 yaşında bir kızı bulunuyor. Ev Hanımı olan Senanur Hanım diğer gelinlerden olumlu ve olumsuz eleştiriler aldı. Gelin Evi’nde bu hafta Eda Hanım’ın birinci olması beklenirken Gelin Evi 23 Mart Cuma haftanın finalinde kimin birinci olduğu yönde tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Sizce bu haftanın birincisi kim olur, altınları kim alır?

Gelin Evi 23 Mart Cuma günü kazanan yarışmacı Senanur ve Eda Hanım 31 puanla birlikte birinci oldu.

[saritext]Beni Bırakma 56. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Gelin Evi Videosu

Etiketler: gelin evi 23 mart altınları kim aldı gelin evi 23 mart kim birinci oldu gelin evi 23 mart kim kaç puan aldı gelin evi 23 mart kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL