Gelin Evi 27 Nisan Kim Birinci Oldu? Kim Kazandı?

Gelin Evi 27 Nisan Kim Birinci Oldu? Kim Kazandı?

Yazar: Emre Gelin Evi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yarışma programı hafta içi her gün izleyici karşısına çıkarken her cuma en az bir yarışmacı altınların sahibi oluyor. Bundan iki hafta önce 4 yarışmacı birden birinci olmuştu. Geçen hafta ise Melek Hanım altınların sahibi oldu. Peki Gelin Evi 27 Nisan kim birinci oldu? Altınları kim aldı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

Gelin Evi 27 Nisan Kim Birinci Oldu? Kim Kazandı?

Show Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Gelin Evi bu hafta da birbirinden renkli yarışmacıların yarıştığı bir program oldu. Her hafta cuma günü büyük ödülün verildiği yarışmanın birincisi merak konusu oldu. Gelin Evi pazartesi günü Seçil Hanım konuk oldu. Seçil Hanım 20 yaşında bir yıllık evli ve ev hanımıdır. Bursalı olan yarışmacı Ayşenur Hanım’dan 6 puan, Gizem Hanım 8 puan, Büşra Hanım 8 puan, Kadriye Hanım’dan 8 puan alarak toplamda 30 puan aldı.

Gelin Evi haftanın ikinci gününde ise Ayşenur Hanım konuk oldu. Ayşenur Hanım’da ev düzeni, çeyizlerini ve örf adetlerini diğer yarışmacılar ile paylaştı. Ayşenur Hanım 23 yaşında, muhasebeci, 2 aylık evli ve Bursalı’dır. Ayşenur Hanım, Kadriye Hanım’ndan 7, Büşra Hanım’dan 8, Gizem Hanım’dan 6 ve Seçil Hanım’dan 7 puan alarak toplamda 28 puana ulaştı.

[mavitext]Gelinim Mutfakta 27 Nisan Kim Birinci Oldu? Tıklayınız![/mavitext]

Gelin Evin’de 3. gün yarışmacımız ise Kadriye Hanım oldu. Kadriye Hanım, 26 yaşında ve ev hanımıdır. 6 aylık evli olan Kadriye Hanım, Hataylı’dır. Kadriye Hanım Ayşenur Hanım’dan 6 puan, Büşra Hanım’dan 7 puan, Gizem Hanım’dan 6 puan, Seçil Hanım’dan 7 puan aldı. Toplamda ise 26 puan aldı. Gelin Evi dördüncü gün yarışmacısı ise Büşra Hanım oldu. Büşra Hanım, 25 yaşında ve Edebiyat Öğretmeni’dir. 1,5 yıllık evli olan Büşra Hanım Kırıkkaleli’dir.

Büşra Hanım, Gizem Hanım’dan 7 puan, Ayşenur Hanım’dan 7 puan, Kadriye Hanım’dan 7 puan ve Seçil Hanım’dan 8 puan aldı. Toplamda ise 29 puan aldı. Gelin Evi’in son yarışmacısı ise Gizem Hanım olacak. Sonuçlar geldiğinde sayfamızda olacak ancak benim düşüncem Kadriye Hanım’ın bir şansının kalmadığıdır. Artı 2 puanı Ayşenur Hanım alırsa, Ayşenur ve Seçil Hanım birinci olur. Tabi Gizem Hanım’ın alacağı puan şu an belli değil. Artı iki puanı Büşra Hanım alırsa tek başına birinci olabilir. Sizce bu haftanın birincisi kim olmalıydı?

[saritext]Beni Affet 30 Nisan Neler Olacak? Tıklayınız![/saritext]

Gelin Evi 27 Nisan birincileri Seçil ve Gizem Hanımlar oldu.

Etiketler: 27 nisan gelin evi kim birinci oldu gelin evi 27 nisan kim birinci gelin evi 27 nisan kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL