Gelin Evi 30 Mart Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali Altınları Kim Aldı?

Gelin Evi 30 Mart Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali Altınları Kim Aldı?

Yazar: Emre Gelin Evi

Show Tv ekranlarının sevilen yarışma programı Gelin Evi tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada her hafta bir kişi birinci oluyor ve altınları evine götürüyor. 5 yarışmanın yarıştığı yarışmada birinci arkadaşlarının verdiği oylarla belirleniyor. Peki 30 Mart Cuma haftanın finalinde kim birinci oldu? Altınları kim aldı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gelin Evi 30 Mart Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali Altınları Kim Aldı?

Gelin Evi yarışmasında geçen haftalarda yarışan (102. bölüm) Arzu Hanım altınlarını aldı. Altın ödülleri yarışmacılara katkı sağlaması açısından da önemli oluyor. Yarışmacılar Gelin Evi yarışması ile hem yeni arkadaşlar ediniyor. Hem yarışıyor, hem de kazanıyor. Gelin Evi hafta içi her gün Show Tv ekranlarında yayınlanıyor. Bu haftanın yarışmacılarına ve aldıkları puanlara bakacak olursak;

Gelin Evi’nde bu hafta ilk gün yarışmacısı Hüdanur Hanım oldu. Hüdanur Hanım, 23 yaşında Patoloji Teknikeri, 4 aylık evli ve Erzurumlu’dur. Hüdanur Hanım, Aysun Hanım’dan 7, Tuba Hanım’dan 8, İmran Hanım’dan 8, Elif Hanım’dan 7 puan alarak toplamda 30 puan aldı.

Gelin Evi 2. gün yarışmacısı ise Elif Hanım oldu. Elif Hanım, 29 yaşında, ev hanımı, 7 aylık evli ve İstanbul’dan yarışmaya katılmıştır. Elif Hanım, Hüdanur Hanım’dan 8, Tuğba ve İmran Hanım’dan 7, Aysun Hanım’dan 8 puan aldı. Elif Hanım toplamda 30 puan aldı.

Gelin Evi 3. gün yarışmacısı ise İmran Hanım oldu. İmran Hanım 25 yaşında, ev hanımı ve 4 aylık evlidir. Ordulu olan yarışmacı İstanbul’dan katılıyor. İmran Hanım, Elif Hanım’dan 6, Aysun Hanım ve Tuğba Hanım’dan 6, Hüdanur Hanım’dan 7 puan alarak toplamda 25 puan alıyor.

Gelin Evi 4. gün yarışmacısı ise Tuba Hanım oldu. Tuba Hanım, 25 yaşında, Edebiyat Öğretmeni, 7 aylık evli ve Şanlıurfalı’dır. İstanbul’dan katılıyor. Tuba Hanım, İmran ve Elif Hanım’dan 7, Hüdanur ve Aysun Hanım’dan 8 puan aldı. Tuba Hanım’da toplamda 30 puan aldı. Gelin evinde 5. gün Aysun Hanım yarışacak. Aysun Hanın 30 puan altında alırsa bu hafta 3 birinci çıkacak. Aysun Hanım’ın 30 puanın üzerinde bir puana sahip olması gerekiyor. Sizce Aysun Hanım 30 puanın üzerinde bir puana sahip olabilecek mi? 

[mavitext]Gelinim Mutfakta 30 Mart Kim Birinci oldu? Tıklayınız![/mavitext]

Aysun Hanım, Tuba Hanım’dan 8, İmran Hanım 6, Elif Hanım’dan 6 Hüdanur Hanım’dan 7 aldı. Toplamda 27 puan aldı. Geçen haftanın birincisi Eda Hanım artı 2 puanını Elif Hanıma verdi ve 30 Mart Haftanın birincisi Elif Hanım oldu.

Etiketler: gelin evi 30 mart altınları kim aldı gelin evi 30 mart kim birinci oldu gelin evi 30 mart kim kazandı


Yorum yaz