Gelin Evi 6 Nisan Kim Kazandı? Altınları Kim Aldı? Kim Birinci Oldu?

Gelin Evi 6 Nisan Kim Kazandı? Altınları Kim Aldı? Kim Birinci Oldu?

Yazar: Emre Gelin Evi

Show Tv ekranlarının sevilen yarışma programı Gelin Evi bu hafta da yeni yarışmacılarla devam ediyor. Bu hafta yarışan yarışmacılar Kezban Kanat, Gizem Işılay, Merve Hanım, Burcu Çanak Altuntaş, Gamze Muslu oldu. Bu haftada geçen haftalarda olduğu gibi zaman zaman yarışmacılar arasında gerginlikler oldu. Peki 6 Nisan haftanın finalinde hangi yarışmacı birinci oldu? Kim altınları aldı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gelin Evi 6 Nisan Kim Kazandı? Altınları Kim Aldı? Kim Birinci Oldu?

Gelin Evi’nin ilk gün yarışmacısı Kezban Kanat oldu. Kezban Kanat, 25 yaşında, 1,5 aylık evli ve muhasebecidir. Ağrılı olan yarışmacı diğer yarışmacılara eşinin kendisine yağmur altında yapmış olduğu sürpriz evlilik teklifinin görüntülerini izletti. Diğer yarışmacılar yapılan teklifi güzel ama sade buldu. Kezban Hanım, Burcu Hanım’dan 8, Gizem, Gamze ve Merve Hanım’lardan 7 puan aldı ve toplamda 29 puana ulaştı.

Gelin Evi ikinci gün yarışmacısı Gizem Hanım oldu. Gizem Hanım, 30 yaşında, Dış Ticaret Sorumlusu, 2,5 yıllık evlidir. Memleketi ise Samsun’dur. Gizem Hanım, Kezban, Burcu ve Gamze Hanım’dan 7’şer puan aldı. Merve Hanım’dan ise 6 puan alarak toplamda 27 puana ulaştı. Gelin Evi’nin 3. gününde ise Merve Hanım yarıştı. Merve Hanım, 22 yaşında Muhasebe Yardımcısı’dır. 1,5 yıllık evli olan Merve Hanım Ordulu’dur.

[pembetext]Gelinim Mutfakta 6 Nisan Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

Merve Hanım yarıştığı günde takım arkadaşlarından toplamda 24 puan aldı. Merve Hanım tüm yarışmacılardan 6 puan aldı. Gelin Evi 4 gününde yarışan yarışmacı ise Burcu Hanım yarıştı. Burcu Hanım, 25 yaşında Sosyolog’tur. 5 aylık evli olan Amasya doğumludur. Burcu Hanım, Gamze Hanım’dan 8, Gizem Hanım’dan 7, Kezban Hanım’dan 8, Merve Hanım’dan 7 puan alarak toplamda 30 puan aldı.

Gelin Evi’inde Gamze Hanım son gün yarışacak. Gamze Hanım’ın en az 29 puan alması gerekiyor. Zira geçen haftanın birincisi artı 2 puanı kime verecek bu çok önemli görünüyor. Burada Merve ve Gizem Hanım’ın şansını kaybettiklerini görüyoruz. Burcu Hanım’ın ve Kezban Hanım’ın şansı yüksek görünüyor. Gamze Hanım’ın alacağı puana göre Gelin Evi 6 Nisan birincisi belli olacak? Sizce bu hafta kim birinci olur? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Gelin Evi 30 Mart Kim Birinci Oldu? Tıklayınız![/mavitext]

Gelin Evi Altınların sahibi 30 puan ile Burcu Hanım oldu.

Etiketler: gelin evi 6 nisan altınları kim aldı gelin evi 6 nisan kim birinci oldu gelin evi 6 nisan kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL