Gelin Evi Şükran Gelin Kimdir? Paris Hilton’un Türk Arkadaşı Kim?

Gelin Evi Şükran Gelin Kimdir? Paris Hilton’un Türk Arkadaşı Kim?

Yazar: Emre Gelin Evi

Show Tv’de izleyici ile buluşan Gelin Evi programı bu haftada yeni yarışmacılar ile start verecek. Bu hafta yarışmada ilginç bir isim yer alıyor. Paris Hilton’un arkadaşı olan İzmirli Şükran Gelin kimdir? Paris Hilton ile nasıl tanıştı?

Bu hafta Gelin Evi’nde ilginç anlar yaşanacak ve yaşanıyor. Programa bu hafta dahil olan bir yarışmacı Paris Hilton’un İzmir’den yakın arkadaşı olarak bilinen Şükran Gelin’dir. Şükran Gelin Paris Hilton ile tanışma aşamasını, beraber yaşadıklarını, çekindikleri resimleri ve daha birçok detayı programda izleyiciler ile paylaşacak.

Gelin Evi bildiğiniz gibi Show Tv’de ekranlara gelen bir yarışma. Yarışamaya katılan gelinler Türkiye’nin tüm bölgelerinden olabiliyor. Karadenizli, Egeli, Trafyalı ve Andolunun çeşitli bölgelerinden gelen gelinler çeyizleri, yemekleri, düğünleri, kısa geceleri ve daha birçok adet ve töreleri ile kıyasıya yarışıyorlar. Bu hafta da birbirinden ilginç yarışmalar bizlerle oluyor. Bunlardan birisi de Şükran Gelin…

Gelin Evi Şükran Gelin Kimdir?

Gelin Evi’nde bu hafta bir birinden başarılı ve hamarat 5 İzmirli gelin ekranlara gelecek. Tabi bunlardan birisi varki dünyaca ünlü Paris Hilton’un İzmirli yakın arkadaşı Şükran… Paris Hilton dünya gündeminde olan ve zenginliği ile herkesin dilinde olan Hilton otellerinin varisi. Tam adı Paris Whitney Hilton olan Paris, Amerikalı sosyoelit, şarkıcı, aktris, model ve moda tasarımcısı olarak bilinmektedir.

Etiketler: Gelin Evi Şükran Gelin Kimdir? Paris Hilton’un Türk Arkadaşı Kim?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL