Gelin Evi Yeni Yarışmacıları Tuba, Nursel, Gülay, Buse, Sena Kim? 4 Mayıs Kim Kazandı?

Gelin Evi Yeni Yarışmacıları Tuba, Nursel, Gülay, Buse, Sena Kim? 4 Mayıs Kim Kazandı?

Yazar: Emre Gelin Evi

Ekranların sevilen yarışma programı Gelin Evi yine birbirinden güzel ve iddialı isimleri bir araya getirdi. Gelin evi 30 nisan- 4 mayıs yarışmacıları kim? 4 mayıs kazanan kim? Yemeklerine, çeyizlerine ve zevkine güvenen 5 yeni gelin hakkında tüm merak edilenler;

Gelin Evi 1. gün yarışmacısı Tuba Hanım, 25 yaşında, güzellik uzmanı. Henüz 7 aylık evli olan Tuba hanım, aslen Erzurumlu ve yarışmaya Kocaeli’den katılıyor. İlk gün yarışan ve rakiplerinin beğenisini kazanan güler yüzlü bir gelin adayı.

Nursel hanımdan 9, Gülay Hanımdan 9, Buse Hanımdan 8, Sena Hanımdan 8 puan alarak haftaya iyi bir başlangıç yaptı. Toplamda 34 puanla gerçekten yarışmanın en yüksek puanlarından birine sahip oldu.

Haftanın 2. günü Nursel hanım, haftanın 3. günü Gülay hanım, haftanın 4. günü Buse hanım ve haftanın son günü Sena hanım evini, eşyalarını yemeklerini ve çeyizini yarışmacı arkadaşlarına sunacak. Gelin Evi yarışmasında neredeyse ilk defa bu kadar adil bir oylama yapıldığına tanık oluyoruz. Umarız bundan sonra bütün yarışmalarda aynı etiklikte ve adaletle oylama yaparlar.

Yemekteyiz 4 mayıs haftanın birincisi 34 puanla Tuba hanım olacak. Sizin favori gelin adayınız kim?

Etiketler: gelin evi 30 nisan-4 mayıs yarışmacıları kim gelin evi 4 mayıs haftanın birincisi kim gelin evi 4 mayıs kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL