Gelin Mutfakta Elvan Biryol Kim? İnstagram Hesabı

Gelin Mutfakta Elvan Biryol Kim? İnstagram Hesabı

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam eden Gelinim Mutfakta, yeni yarışmalarla ekran macerasını sürdürüyor. Yarışmaya 26 kasım itibariyle katılan isim Elvan Biryol oldu. Gelinim Mutfakta Elvan kim? Kayınvalidesi Şennur Biryol kim?

Fatih Ürek’in renkli sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta kimi zaman güldürüyor kimi zaman ağlatıyor. Bugün yayınlanan bölümde Elif hanımın annesi ve ablası ile anlattıkları herkesi çok üzdü. Kendisine belli bir yaşa kadar anneannesinin baktığını anlatan ve annesine hala anne diyemediğini dile getiren yarışmacı göz yaşlarına hakim olamadı.

Yeni gelen yarışmacı Elvan Biryol ise yarışmaya iddialı bir giriş yaptı. Fakat ne yazık ki sözleriyle ortaya koyduğu iddiasını aldığı puanlarla gösteremedi. Yeni Gelin Elvan yarışmanın il günü yaptığı köfteli yoğurt çorbasıyla 11 puan alarak günün sonuncusu oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni yarışmacılarından Elvan hanım sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor. Elvan Biryol instagram hesabı @elvanbiryol dir. Gelinim Mutfakta yeni yarışmacısı Elvan Biryol hakkında detaylı bilgileri sizler için araştırıyoruz. En kısa zamanda haberimizi güncelleyeceğiz.

Gelinim Mutfakta son zamanlarda eskisi kadar revaçta olmasa da yine de gündüz kuşağı programları arasında en çok izlenenler arasında. Gelinim Mutfakta yarışmasına benzer programlar kanallar tarafından yapılmaya başlansa da bir Gelinim Mutfakta tadını vermediler.

Gelinim Mutfakta Elvan Biryol hakkında sizler de yorumlarınız paylaşabilirsiniz.

Etiketler: gelinim mutfakta elvan kim gelinim mutfakta şennur kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL