Gelinim Mutfakta 1 Haziran Cuma Kim Birinci Oldu? Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 1 Haziran Cuma Kim Birinci Oldu? Kim Elendi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Gelinim Mutfakta

Kanal D’nin  ilgiyle takip edilen yarışma programı Gelinim Mutfakta yine rekabet dolu bir haftanın sonuna geldi. Zaman zaman tartışmaların ve gerilimlerin yaşandığı ekranların keyif veren yarışma programı Gelinim Mutfakta 2 haziran cuma kim birinci oldu yarışmaya veda eden isim kim oldu?

Gelinim Mutfakta 29 mayıs pazartesi yepyeni bir haftaya başlayan yarışmacılar aynı zamanda yeni yarışmacı arkadaşlarıyla da tanıştılar. Cennet ve kayınvalidesi Hüsne hanım yarışmaya ilk günden adapte olmayı başardı. Hatta daha ilk günlerden kavgalar ve tartışmalar yaşanmaya başladı. Özellikle Hüsne hanımın doğal tavırları kısa sürede ilgiyi üzerine çekmesini sağladı.

Gelinim Mutfakta 1 haziran yayınlanan bölümde Hatice kendisine verilen kaynana dili isimli çiçeği çöpe attı. Ardından Başak ve Hatice arasında yine gergin dakikalar yaşandı. Ve Başak Hatice’ye “Sen benim tırnağım olamazsın” dedi.

 

Hatice iki haftadır ipin uzundan dönmeyi başardıktan sonra bu haftaya oldukça yüksek puanlarla başladı. Gelinim Mutfakta perşembe günü sonunda yarışmacıların puan durumları şöyle;

Hatice: 53

Başak: 42

Yurdanur: 55

Cennet: 40 

1 haziran haftanın birincisi olarak altınları alan isim Yurdanur oldu. En düşük puanı ise Cennet aldı. 

Bu puanlamaya bakıldığında yarışmaya veda eden isim Cennet ve Hüsne hanım olacak gibi duruyor. Fakat cuma günü yapılan yemekler sonrasında verilen puanlamada dengeler değişebiliyor. Özellikle Başak ve Cennet’in puanları birbirine çok yakın.

Sosyal medya üzerinden yapılan yorumlara bakıldığında genel olarak Başak’a karşı tepkiler yoğunlukta. Fakat tabi ki bu baskıların yarışma için bir önemi yok önemli olan yarışmacıların kayınvalidelerden aldıkları puanlar.

Sizce bu hafta veda etmesi gereken isim kim? 

Etiketler: gelinim mutfakta 1 haziran kim gitti gelinim mutfakta 1haziran haftanın kazananı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL